Archív autora: Václav Klaus, ml.

Navrhuji Památný den sokolstva

Dobrý den, dámy a pánové. Děkuji za zařazení tohoto bodu. Jak jsem slíbil, nebudu řečnit dlouho. Můj návrh je velice krátký a zavádí jako významný den, Památný den sokolstva, 8. říjen. Krátce odůvodním.

Listopadová nálada

Podle mě je teda ta básnička: Vítr co doposud spal v střechách … a „i psům je venku zima toulavým“ | Novinky mi to zas nějak přemutovali. (Vítr a doposud spal v břidlicích / jablka střásá z udivených stromů /…

Potřetí (ne)důvěra vládě

V pátek se poslanci nečekaně sejdou, aby hlasovali o tom, zda vláda ještě disponuje ve Sněmovně většinou, či spíše přesněji, zda opozice má 101 hlasů, píše poslanec Václav Klaus v perexu svého komentáře pro internetový hovnomet.

Nechci tuto vládu. Ale rozebírat rodinné vztahy jiných osob nebudu

Tato vláda neměla mou důvěru při svém vzniku (řekl jsem proč – viz záznam tehdejší – video). Nemá mojí důvěru. Jen minulý týden podpora Fiskálního paktu (brána k euru), Karenční doba, Zákon o sportovním úřadu …

Poslanecké platy

V parlamentě o tom bude dokonce mimořádná schůze. Noviny o věci referují, protože mají rády jednoduché a tupé věci. Lid je povětšinou naštván, píše poslanec Václav Klaus v perexu svého komentáře pro internetový hovnomet.

100 let boje o existenci státu

Před sto lety naši předkové vybojovali, poněkolikáté v historii, právo českého národa na to, vládnout si sami. Minulá století i století poslední ukazují, že nejde o nic samozřejmého, píše poslanec Václav Klaus v perexu svého komentáře pro internetový hovnomet.