Archív autora: Petr Štěpánek

Kudy chodil, tudy krad, sociální demokrat

Prohrabuji se pozůstalostí po mé nedávno zemřelé mamince a mimo jiné jsem narazil na malou truhličku. Ta ovšem není po mé mamince, ale po její babičce, mé prababičce Růženě Novákové, rozené Pavelkové. Narodila se, když císař pán Franz Josef byl…

ODS vede havloid Fiala

Pravdoláskovní virus morálního kýče zřejmě zasáhnul ODS na plný pecky. Jinak by nebylo možné, aby její předseda Petr Fiala – původní profesí dokonce politolog (!!!) – vypouštěl z úst podobné kraviny, jako byla tahle:

Jak budou volit debilové?

Jak chytrý člověk pozná, koho volit a koho nevolit? Kupříkladu máslo. Pokud politik navrhuje pro řešení ceny másla například změnu DPH či nějaký jiný podobný kosmetický zásah, je to trouba a raději dál od něho.

Ubere Uber?

Moc se bavím u té debaty o sdílené ekonomice. Nejsrandovnější jsou taxikáři. Přeregulovaná ekonomika tlačí ceny služeb výš a výš. A jak na to reagují lidé, chcete-li trh?

Nekorektní předvolební šlehy

„Patříme na Západ, ne na Východ!“ křičí na nás z billboardů a bannerů ODS. Ptám se: Na který Západ? Na ten multikulturní, vítačský, požíraný neomarxismem, degenerovaný politickou korektností? A odpovídám: Děkuji, nechci! A určitě nejsem jediný, koho napadá: Co kdybychom…