Archív autora: -heh-

Francie a Německo podepíší v úterý smlouvu, která vytvoří superstát

BERLÍN | Německá vůdkyně a prasnice Angela Merkel a francouzský vůdce a sexuální deviant Emmanuel Macron plánují na úterý 22. ledna podepsání v Cáchách smlouvy, která zajistí úzkou spolupráci obou zemí.

Královna Alžběta II. nerespektuje zákon

LONDÝN | Královna Velké Británie Alžběta II. byla viděna, jak řídí auto bez bezpečnostního pásu. Podle listu The Daily Mail měl být tento incident vyfotografován den poté, co se její manžel, Princ Philip, vyboural v terénním autě. Informuje světová zpravodajská…

Andalusie má novou pravicovou vládu. Po 36 letech

SEVILLA | Juan Manuel Moreno Bonilla ze španělské konzervativní Lidové strany byl ve středu zvolen předsedou vlády ve španělském autonomním společenství Andalusie. Informovala agentura AFP. Morena podpořili i zákonodárci pravicové strany Vox.

Britský parlament vyjádřil důvěru vládě

LONDÝN | Britský parlament vyjádřil důvěru vládě nehledě na to, že včera hlasoval proti dohodě s EU ohledně brexitu, kterou nabídla premiérka Theresa Mary May, informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Ve Španělsku spadlo dítě do vrtu studny

MÁLAGA | Záchranné práce pokračovaly po spadnutí batolete do vrtu nedaleko andaluské Málagy ve Španělsku. Záchranáři nadále hledají dvouletého chlapce, který spadl do vrtu v horské vesnici Totalán nedaleko Málagy.