Archív autora: Richard Novák

Francie procitla ze špatné prezidentské volby

Francouzi si zvolili divného člověka za prezidenta a už jim to konečně došlo, neboť došlo i na ně a ten Macron má ještě jeden úkol – vytvořit eurostát a zničit suverénní země. Pozor ANO je s ním – jeho hnutím…

No, to jsou mi paradoxy…

Nedá mi to, abych neupozornil na některé informace v médiích, které mi připadají zábavné: Paní Obamová chce psát paměti ,ale nepamatuje si návštěvu Prahy… bude psát, jen to, na co si vzpomene …

Jsem eurooptimista?

Jsem eurooptimista – nemohu si pomoci… ale to neznamená , že věřím dnešním šéfům Bruselu. Naopak, tito liberálové nás nechají zaplavit migranty a zničit tak národní celky. To není moje vize budoucí Evropy!

Společnost v rozkladu?

17. listopad ukázal v jakém stavu se nachází naše společnost. Morální úpadek, žádné vlastenectví. Před pár dny jsme slavili 100 let republiky . Vše zapomenuto , vlajky zmizely, premiér ve sporu s novináři.

Schizofrenie a trestní praxe

Syn napadl mačetou rodiče, sekal do postav na stěně. Následně při překročení rychlosti, napadl policistu slovy: jsem agent a odhalují Berdychův gang a Vy zmizněte nebo Vás vysleču z uniformy. Zadržen, umístěn na psychiatrickou kliniku, diagnóza: schizofrenie.