Archív autora: Tomio Okamura

Korán je horší než Mein Kampf a Islamismus je horší svinstvo než nacismus

Muslimové opět prokázali „mírumilovnost“ islámu, když si v Dánsku vybíjeli vztek zapalováním aut a kontejnerů či útoky na policisty, na které házeli petardy, dlažební kostky a další předměty.

ODS si za to vše může sama

Dnešní situaci s Klausem ml. si zavinila ODS sama. Hnutí SPD se nenechá úkolovat ODS při řešení jejích vnitrostranických problémů spojených s vyloučením poslance Klause ml. z ODS a jeho odvoláním ze školského výboru.

Devianti zakazují dětem pohádky!

A dost! To už je opravdu na hlavu, k čemu vede šílená teorie genderu. Děti v jedné ze základních škol ve španělské Barceloně si už nepřečtou klasické pohádky jako jsou Šípková Růženka nebo Červená Karkulka.

Matteo Salvini mě přijel do Prahy navštívit

Mattea Salviniho, mého přítele, italského ministra vnitra a kolegy z naší evropské vlastenecké frakce, který mě na otočku navštívil v Praze, jsem informoval, jako nejvýznamnějšího člena italské vlády, o našich problémech s dovozem nekvalitního masa ze zemí EU, kdy nám…

Břídil Dan Ťok odchází… Konečně!

Ministr dopravy Dan Ťok z ANO oznámil odchod z Babišovy vlády. Připomeňme ještě aspoň pár faktů o tom, v jak katastrofálním stavu je česká silniční a dálniční síť i díky Babišovi a Ťokovi. Babiš sliboval, že postaví nové silnice a…