Zprávy

Íránský prezident navštívil Rusko

MOSKVA – TEHERÁN | Íránský prezident Hasan Rúhání včera navštivl Ruskou federaci a byl přijat svým protějškem prezidentem Ruské federace Vladimirem Vladimirovičem Putinem. O zahraniční cestě íránského prezidenta informoval slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Boris Johnson odložil svou cestu do Ruska

LONDÝN | Cesta britského ministra zahraničních věcí Borise Johnsona do Moskvy byla odložena kvůli změnám v rozvrhu schůzky ministrů zahraničí členských zemí Severoatlantické aliance, sdělili RIA Novosti s odvoláním na velvyslanectví Velké Británie.

Turecko musí ukončit okupaci Kypru

NEW YORK – NIKÓSIE | Velvyslanec Kyperské republiky ve Spojených státech Leonidas Pantelidis zareagoval na nedávný článek šéfa turecké diplomacie Mevlüta Čavušoglu s názvem „Turkey ‚s vision for Cyprus“ (Vize Turecka pro Kypr) v americkém deníku The Washington Times a…

V Rusku chtějí obnovit výrobu automobilů Volha

MOSKVA | Skupina GAZ se může vrátit k výrobě automobilů značky Volha, ovšem už v novém segmentu, oznámil v interview pro list Vedomosti předseda rady ředitelů a spolumajitel korporace Russkije mašiny (Ruské vozy) Siegfried Wolf. Informuje Sputnik.