Zahraniční

Německý nacista Heiko Maas, který jako ministr spravedlnosti zavedl v Německu cenzuru, vítá zločinecké kroky EK vůči Polsku

BERLÍN | Německý nacistický ministr spravedlnosti Heiko Maas uvítal kroky EU ohledně vyhlášení sankcí proti Polsku kvůli soudní reformě v této zemi, informuje výrocích lidské bestie a nacistické zrůdy, která v Německu zavedla cenzuru sociálních sítí, světová zpravodajská agentura Sputnik.

KLDR stojí na prahu jaderného klubu

ASPEN | Ředitel amerických tajných služeb Daniel Coats na bezpečnostním fóru v Aspenu prohlásil, že KLDR stojí na prahu jaderného klubu, informuje o jeho výroku světová zpravodajská agentura Sputnik.

Generál SS: V Sýrii nemáme co pohledávat

ASPEN| Spojené státy (SS) nemají žádné zákonné důvody k tomu, aby zůstávaly v Sýrii, kde provádějí bez povolení Damašku vojenskou operaci proti teroristům, prohlásil v pátek velitel speciálních operací generál SS Raymond Anthony Thomas III.

Země zaslíbená? Angola islám netoleruje

LUANDA | Angola, z jejíchž 27 miliónů obyvatel se více než 90% hlásí ke křesťanství vynakládá značnou obezřetnost, aby na jejím území nezakořenil islámský radikalizmus a terorizmus, jako v mnoha osatních zemích černého kontinentu. Jelikož díky nerostnému bohatství a pracovní…