Zlehka

Ukrajinské vojáky krmí žrádlem, které nechtějí žrát ani psi

KYJEV | Dušené maso v konzervách, kterým krmí ukrajinské vojáky, není vhodné ke konzumaci. Tento produkt odmítají dokonce i psi. Takové prohlášení učinili na tiskové konferenci v Kyjevě příslušníci ukrajinské armády a dobrovolníci, uvádí ukrajinský list Věsti, který cituje Sputnik.

Američtí astrologové předurčili vraždu D. J. Trumpa

WASHINGTON | Podle tvrzení astrologů 21. srpna v USA dojde k zatmění Měsíce. Měsíc na území USA vrhne stín o délce 115 kilometrů, což znamená budoucí neštěstí pro amerického lídra. Uvádí to Newsweek, který cituje světová zpravodajská agentura Sputnik.

Sci-fi realitou: Facebook vypnul umělou inteligenci poté, co se vymkla kontrole a sama bez vědomí programátorů vytvořila vlastní jazyk

SILLICON VALLEY | Programátoři sociální sítě Facebook byli nuceni vypnout konverzační roboty na bázi umělé inteligence poté, kdy ti vytvořili vlastní komunikační jazyk, informuje International Business Times o vymknutí kontrole programátorů nad umělou inteligencí, která si začala dělat bez jejich…

Zase byl ožralý jako to prase. Jean-Claude Juncker přišel na summit v Ženevě v totálně podnapilý

ŽENEVA | Předseda Evropské komise, zločinec, nacista, zloděj, podvodník, ale především alkoholik Jean-Claude Juncker přišel na summit v Ženevě v podnapilém stavu. O ožralém deviantovi píše tabloid The Sun s odvoláním na vlastní zdroje.