Země, kde je dodnes otroctví: Saúdská Arábie. Za stížnost na nízký plat useknutá ruka. Tyto zrůdy v OSN hájí „lidská práva“

RIJÁD | V Saúdské Arábii odsekl zaměstnavatel ruku indické domácí služce. Její zločin: stěžovala se na špatné pracovní podmínky, informuje slovenský konzervativní deník o zvěrstvech, které se dějí v této satanské zemi, kde otroctví je stále přítomné.

Ilustrační snímek

Ilustrační snímek„Indické domácí pracující v Saúdské Arábii usekl její zaměstnavatel ruku. Tento brutální zákrok byl nepřijatelný,“ řekla indická ministryně zahraničí Sushma Swaraj v pátek a oznámila, že se obrátí na saúdské orgány. Ty jí jako nevěřící a ženu určitě rády vyslyší.

Podle indických zpráv z médií žena pracovala jako domácí pomocnice v Rijádu. Vzhledem k tomu, že si žena ve věk padesáti let stěžovala na nízkou mzdu a špatné zacházení, její zaměstnavatel jí usekl ruku, hlásí noviny Indian Express s odvoláním na sestru oběti. Žena si navíc poranila páteř, když spadla při pokusu o útěk z balkonu.„Žena z jižní Indie je nyní v nemocnici,“ řekl mluvčí ministerstva zahraničí Vikas Swarup o oběti saúdského nelidského prasete. Její stav je stabilizovaný.

Indičtí diplomaté se s ní setkali a žádali policii v Saúdské Arábii o žalobu na zaměstnavatele za pokus o vraždu. „V Saúdské Arábii žije přibližně 1,4 milionů Indů. Oběť brutálního útoku přijala práci v Saúdské Arábii, protože zažívala finanční potíže kvůli manželství svých tří dcer,“ informoval Indian Express. Tento případ je jeden z mnoha, který dokazuje nelidské, brutální, zvířecí a prasopsí způsoby kultur Blízkého východu.

Reklama: