Australší multikulturalisti a jiná svoloč protestovali jako nacisté proti návštěvě Geerta Wilderse

PETRH | Nizozemský politik Geert Wilders, který je známý svým odmítavým postojem k islamizaci a migraci, čelil včera protestu v australském Perthu, kam přijel podpořit vznik nové protipřistěhovalecké strany. Uvedla to agentura DPA.

Geert Wilders v australském Perthu | foto: abc.net.au

Geert Wilders v australském Perthu | foto: abc.net.auJak dále informuje tendenčně a propagandisticky TASR na webu Teraz.sk, tak podle informací televizní stanice ABC musel Wilders během vystoupení před novináři v zahradě u parlamentu státu Západní Austrálie překřikovat demonstranty. Ti řvali jako tupá zvířata lži a používali nacistické praktiky, tedy narušování politických akcí odpůrců.

Podporovatelé deviantní multikulturní politiky a islamizace v Austrálii napříkald řvali: „Rasisté nejsou vídátní.“ Kdy takto sami ukázali, že lžou, jelikož se chovali xenofobně k jiným myšlenkám a postojím, nežli jsou ty jejich. Ale to není nic nového, že právě tito demonstranti se po celém světě chovají jako nacisté a nebo ještě hůře.

Samotný křest nové strany s názvem Svaz australské svobody (ALA), na kterém Wilders vystoupil jako host, se uskutečnil v noci na dnešek na tajném místě nedaleko Perthu, aby se účastníci vyhnuli demonstracím tupých aktivistů s vymytými mozky.

Podle Wilderse, předsedy Strany svobody (PVV), dává milionům Australanů novou naději, že je zde strana odhodlána bojovat za svobodu slova … a zastavit islamizaci Austrálie.“Geert Wilders navštíví v lednu Prahu

Martin Strnad

Martin Strnad

„S Geertem Wildersem jednáme o memorandu o výhradní spolupráci mezi jeho Stranou pro Svobodu (PVV) a naší Občanskou konzervativní stranou (OKS),“ informoval místopředseda OKS Martin Strnad VlasteneckeNoviny.cz.

O jeho návštěvě Austrálii podle jeho slov věděli v OKS více, jak měsíc, což bylo také důvodem změny termínu ohlášení konference Střet civilizací a kultur, který se měla i za účasti Marine Le Pen konat v Praze dne 19. října, ovšem na žádost Geerta Wilderse bylo přeložena, jelikož se moc těší na návštěvu Prahy.


Reklama: