Nenávidíme vaši zemi, řekl o Česku vetřelec ze Sýrie; Kdo jim vymyl mozky, že se chovají jako kreténi?

PRAHA | Agentura Reuters přináší svědectví třiadvacetiletého „syrského“ migranta, kterého představila s ohledem na ochranu osobních údajů jen pod fiktivním jménem Rámiz. Ten si stěžoval, že policie v ČR se vůči migrantům chová nejhůře ze všech zemí, kterými dosud prošel. Informuje ParlamentniListy.cz

migrační kriminálník leze přes uzavřenou hranici

migrační kriminálník leze přes uzavřenou hraniciA podmínky v českému uprchlickém táboře, v němž pobýval, prý byly natolik špatné, že spolu s dalšími uprchlíky začali ČR nenávidět, dodává server o prasopsovi, který přišel do Evropy parazitovat a diví se, že jako nezvaný host není vítán. Ale zase ukázal, co je zač: Nenávistný okupant.

Rámiz spolu se svou stejně starou přítelkyní byli zadrženi, protože vstoupili do ČR bez víz. „Řekli nám, že to potrvá jenom několik hodin, ale bylo z toho 40 dní. Dali nám pouta a odvezli na policejní stanici někam do podzemí,“ řekl Rámiz agentuře Reuters. A jak bychom se k zločincům, kteří kriminálně vstoupili na naše výsostné území měli chovat? Kdo tam lidem vymyl mozky, že se chovají a mluví jako totální kreténi?„Policie v jiných zemích nám pomáhala, ne jako tady,“ řekl Rámiz, který byl zadržován v zařízení ve Vyšních Lhotách. Policie prý jemu a jeho partnerce odebrala telefon i peníze a Syřané museli za den pobytu a za stravu zaplatit deset eur. Svým prohlášením jasně dokázal, že příliv této okupační svoloče je řízena. Jak může policie pomáhat kriminálním živlům?

V arabských zemích podle Koránu takový člověk nemá cenu ani zrnka písku, jelikož opustil zemi, když má z Koránu povinnosti za ní bojovat. Z evropského pohledu, jsou to všechno dezertéři. Tak proč z takového odpadu dělá propaganda skoro „nadlidi“?


Reklama: