Sen svazačky po rozpuku z ODS Černochové: Nacisté v Litvě zrušili koncert Alexandrovců

PRAHA – VILNIUS | Kulturní středisko v litevském městě Visaginas zrušilo koncert Akademického souboru písní a tanců Ruské armády A.V.Alexandrova, který se měl konat 6. prosince, sděluje internetový portál Delfi.lt.

Alexandrovci v PrazeJak píší média, vedení kulturního střediska do včerejška nevědělo, že se tento koncert plánuje. Agentura Sputnik dále ve své zprávě dodává: „Byl utajený. Prostě člověk vykoupil jeden ze sálů kulturního střediska a neřekl, proč“, řekl novinářům zástupce centra. Podle jeho slov „ideologické zatížení“ tohoto souboru se stalo hlavní příčinou toho, že se rozhodli koncert zrušit.Bude Jana Černochová a další čeští nacisté, jako Štetina a Schwarzenberg tleskat?

Jana Černochová

Jana Černochová

Turné Alexandrovců v České republice neslo sebou pachuť imbecilního kydání hnoje, vymýšlení blábolů havloidy, tak jako i remcání osob s duševní nemocí. Například Jana Černochová, která podle čtyř nezávislých zdrojů, má být údajně závislá na hazardu, kdy podle všeho asi abstinuje, když je tak agresivní, se vyzvracela naposledy na webu ODS.

„Když důstojníci ruské armády pochodovali na pódiu s českou vlajkou a Helena Vondráčková zapěla Borovcův krásný text „A ty se ptáš, co já?“ zapůsobilo to na mě tak, že se Helena vyznává Alexandrovcům, jak jí zde chybějí okupanti,“ píše Černochová, kdy samotná tato věda dává tušit o nějaké duševní poruše, či o nějaké utkvělé představě, či zvráceném nacistickém politickém smýšlení starostky z Prahy 2 a poslankyni za ODS.


Reklama: