Nadržená Tymoškeno chce neustále po homosexuálovi Jaceňukovi sex

KYJEV | Ukrajinský nacistický premiér Arsenij Petrovič Jaceňuk má obrovský problém. Sám při návštěvě Německa přiznal svou homosexualitu, když prohlásil, že to s kolegy takto praktikují, ale sexuálně jej pronásleduje expremiérka. Kdyby to by expremiér, to by Arsenij Petrovči věděl jak na to.

Nacistické zrůdy v obětí - Tymošenko a Jaceňuk

Nacistické zrůdy v obětí – Tymošenko a JaceňukPro média sám prozradil, že současná předsedkyně politické strany Baťkivščina (otčina) Julie Vladimirovna Tymošenko ho stále nutí, aby s ní měl sexuální vztah, informuje redaktor slovenského konzervativního deníku HlavnéSprávy.sk Eugen Rusnák.

Pro Radio France Internationale ukrajinský nacista Arsenij Petrovič řekl: „Každé naše setkání s Julií Tymošenko končí její neslušnými požadavky, abychom spolu měli sex. Je to nepříjemné. Nemám to snadné, vždyť jsem ženatý. Proto se stále musím bránit a schovávat se před Tymošenko,“ postěžoval si. Manželce jeho homohrátky s kolegy nevadí?„Počínaje únorem 2014 mi Julie Vladimirovna více krát navrhovala, abychom měli intimní vztah. Nicméně jsem ženatý a v žádném případě si nemohu dovolit podobné dobrodružství,“ vysvětlil nacistický premiér. Dodal, že je to stále těžší bránit se před častými a otevřenými nabídkami bývalé premiérky Ukrajiny.

Reklama: