Děti jim slouží jako živý štít, proto si nezaslouží soucit, pohrdal migranty Miloš Zeman

PRAHA | Většina nelegálních přistěhovalců řítících se do EU si nezaslouží soucit. Jsou to z velké části mladí, zdraví a finančně zabezpečení muži. Oni ohrožují své děti, aby vzbuzovaly lítost v občanech cílových zemích Evropské unie, řekl Zeman. Informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk, který kroky českého prezidenta objektivně sleduje a pravdivě o nich informuje.

Miloš Zeman

Miloš Zeman„Oni pro ně slouží jako lidský štít,“ řekl prezident. „Děti vyvolávají soucit, a tito muži s iPhonem, schovávající se za nimi se snaží využít tento soucit pro sebe. Samozřejmě, když se člověk dívá na malé děti, které pláčou, tak by byl nelidský, kdyby necítil soucit,“ dodal. Prezident také uvedl, že nelegálních migrantů nelze přičíst k postiženým obyvatelům. „V jejich kapsách jsou tisíce eur nebo tisíce dolarů,“ podivoval se Miloš Zeman, který svými postoji k migraci na Slovensku velmi populární.

Podporuje referendum, které požaduje jeho předchůdce ve funkci

Václav Klaus

Václav Klaus

Miloš Zeman podporuje iniciativu bývalého prezidenta České republiky Václava Klause vyhlásit referendum o otázce povinných kvót pro distribuci migrantů v rámci EU. Zeman je přesvědčen, že masová migrace z muslimských zemí má negativní vliv na EU. „Nemůžeme dovolit šíření islámského radikalismu,“ řekl prezident, kterého většina Slováků obdivuje, oproti jejich Kiskovi, který je v merkelině zadnici zastrčen a migranty přijímá na ve své rezidenci.

„Mnozí nelegální migranti nemají důvod opustit svou zemi a tragické situaci v Sýrii se pouze snaží využít materiální výhody,“ říká uvedl Zeman. „Prezentují se jako Syřané, i když nemluví arabsky.“ Český prezident cítí za svou povinnost upozornit veřejnost na možné negativní dopady ze sílících vln uprchlíků v EU. „Je třeba, aby se zabránilo skutečné hrozbě …“ varoval prezident Zeman.Je také Merkel Gogo?

Merkel - politická a lidská mrtvola

Merkel – politická a lidská mrtvola

Český prezident také poukázal na současný postoj německé kancléřky Angely Merkel. Upozornil, že v minulosti tvrdila, že multikulturalismus je mrtvý, ovšem nyní ho svým pozváním uprchlíků do Evropy podpořila.

„Chci být objektivní a musím říct, že Syřané, pokud budou pracovat, vnesou zásadní přínos k rozvoji německé ekonomiky. Samozřejmě, nemluvím o všech. Nicméně, byli by mnohem užitečnější ve své zemi, kdyby tam zůstali, a pracovali v zájmu svého rozvoje,“ řekl Zeman.Zeman zároveň upozorňoval na to, že všichni chtějí být Syřané. „Tento nešťastný výrok vedl k parafrázi toho pěkného výroku ‚Všichni jsme Gogo‘, to bylo v jednom filmu. A všichni jsou Syřané,“ zmínil Zeman výrok z filmu Čtyři vraždy stačí, drahoušku.