Kdy mu lid nakope prdel? ČSSD tak dlouho prosazovala zákon o referendu, až referendum Sobotka zakázal, že je to drahé

Slávek Sobotka je názorný příklad národního škůdce, zrádce a kolaboranta, kdy je zastrčen v zadnici, či jiném orgánu Angely Merkel, až po okraj. Václav Klaus, který vždy tak nějak byl odpůrcem referenda, přišel s myšlenkou a veřejnou výzvou, aby o přerozdělení migrantů v EU, rozhodli občané v lidovém hlasování.

Radek Velička

Radek VeličkaOdpověď Slávka Sobotky zní jako jasné ne. Stálo by to asi 10 Kč na hlavu jednoho obyvatele, proto je to drahé. Ale za kolik nesmyslností tato vlastizrádná a kolaborantská vláda utratí, to už neuvádí. Ale proč taky referendum? Je u moci, tak referendum nechce. To chtěl, jen když byl v opozici.

Zákon o všeobecném referendu, který prošel vládou duševně zaostalého Sobotky počítá s tím, že o setrvání v EU nebo Severoatlantické alianci, či ústavních zákonech, či legalizace zneužívání dětí v rámci adopcí homosexuálními páry a podobně, hlasování zakazuje. Tedy v referendech podle Sobotky se může hlasovat jen o tom, co nerozhodne Evropská unie.

A tím je zase Slávek konzistentní, když referendum o přerozdělení migrantů v rámci EU nechce českým voličům povolit. Tím jen jasně konstatuje, že je mu volič u jeho zadnice. Otázka zní: Kdy ti voliči vstanou a do té jeho mu pořádně nakopou?