Letectvo satanské Saúdské Arábie vybombardovalo nemocnici Lékařů bez hranic v jemenském městě San’á

SAN’Á | Po afgánském Kunduze je leteckými údery zničena i klinika humanitární organizace Lékaři bez hranic v jemenském městě San’á. Viník spojenci Spojených států (SS) satanská Saúdská Arábie (SA). Stejné zločinecké a teroristické praktiky, které jsou válečnými zločiny.

Satanské letectvo vraždí děti a lékaře

Satanské letectvo vraždí děti a lékařeV noci z pondělí na úterý byla klinika Lékařů bez hranic v jemenském městě San’á terčem leteckých útoků od vojenské koalice vedené Saudskou Arábií. „Naše zařízení s pacienty a dalším personálem bylo v uplynulou noc zasaženy několika nálety,“ píše v úterý organizace na Twitteru.

Státní tisková agentura Saba cituje prohlášení ředitele nemocini Aliho Mughliho: „Nálety vedly ke zničení celé nemocnice, včetně zdravotnického zařízení.“ Zraněno bylo několik lidí.Saúdská Arábie v Jemenu běžně vraždí civilisty. V krátké minulosti dvakrát za sebou vybombardovali svatební průvod, hostinu a svatební stany, kdy desítek civilistů bylo zavražděno. Důvod? Byli to šiítové, kdy satanská Saúdská Arábie za podpory SS páchá na Arabském poloostrově etnické čistky a genocidu, jako i válečné zločiny, kdy za to si vysloužila v OSN dozor nad „lidskými právy.“