Dementní generál SS Dunford: Írán má v Sýrii a Iráku tisíce vojáků. To je panečku propaganda

WASHINGTON | Washington se domnívá, že Írán má v Sýrii necelých 2000 vojáků pomáhajících prezidentu Bašáru Asadovi a přes 1000 v Iráku, kde podporují tamní vládu. Řekl to dnes předseda sboru náčelníků štábů amerických ozbrojených sil generál SS (Spojené státy) Joseph Dunford. Informuje TASR na webu Teraz.sk.

Dementní generál SS Dunford

Dementní generál SS DunfordDuševně degenerovaný a dementní generál SS ovšem nedodal žádné důkazy, jen tvrdil, že se domnívají. Počet íránských vojáků se podle něj v průběhu času mění. „Myslím, že v Iráku jich je přes 1000, v Sýrii, jak se domníváme, jich je zřejmě méně než 2000 ,“citovala generála SS agentura Reuters.

Dunford rovněž jako degenerované militaristické pako z SS uvedl, že zváží doporučit vyslání amerických vojáků, aby pomohli iráckým silám v boji proti organizaci Islámský stát (IS), pokud to zvýší šanci na porážku militantů.Ví prd, ale je dementní, tak žvaní

Dunford ví prdlačku, jaká země Blízkého východu má kde kolik vojsk, pokud to není země, které z jeho zločineckými SS kolaboruje. Generál SS Dunford ví prdlačku, jelikož jejich bájné chytré satelitní oči jsou asi stejnou propagandou, kterou předvedl, jelikož o bombardování teroristických pozic Ruskem v Sýrii z Kaspického moře se dozvěděl až z novin.

Je pochopitelné, že Írán pomáhá tamním spojencům v koordinaci vlád Iráku, Sýrie a Rusko, kdy takto se tyto země brání infikaci terorismem, který šíří spojenci Satana: Spojené státy a Saúdská Arábie, který se může překřtít na Satanskou Arábii.