Extremistická Národní demokracie se ještě více radikalizuje. Vedení strany opustili umírnění členové

PRAHA | Národní demokraté se ve středu 28. října 2015, v den státního svátku u příležitosti vzniku samostatného československého státu, sešli na svém III. celorepublikovém sněmu, který se konal v Praze-Holešovicích, informují extremisté z Národní demokracie na svém stranickém webu.

Adam Bartoš v akci | foto: parlamentnilisty.cz

Adam Bartoš v akci | foto: parlamentnilisty.czV dopolední části, otevřené pro veřejnost, zazněly projevy předsedy strany Adama B. Bartoše, odstupujícího místopředsedy Ladislava Zemánka, členky předsednictva Aleny Drvotové a později dovolených členů vedení Luka Belsona a Františka Němce. O domobraně promluvil předseda armádní komise František Krejča.

Vedení dnes již tak zradikalizované extremistické stany Národní demokracie, tak opustili Ladislav Zemánek, který avizoval svou demisi a royalista David Hibsch, kdy tito dva byli ve straně považováni za lidi blízké Akci D.O.S.T., kdy David Hibsch byl i tímto uskupením nominován na kandidátku Hlavy vzhůru v rámci předčasných parlamentních voleb. Patrně měli extrémních výstřelků svého předsedy již dost.

„Tváří v tvář nepřátelské invazi, která je jen vrcholkem ledovce zvráceného systému, ve kterém jsme polapeni, jsme ochotni a připraveni bojovat i se zbraní v ruce,“ připomněl absolutní radikalizaci své extremistické strany předseda Adam B. Bartoš.


Reklama: