Straší Fialovi ve věži? Prezident Zeman podceňuje bezpečnostní rizika současnosti, vypadlo z předsedy hnijící ODS

PRAHA | Považuji za chybu, že se prezident republiky nezúčastní minisummitu východoevropských členů NATO. Miloš Zeman je aktivní tam, kde by neměl. Chybí tam, kde by měl být. Píše předseda bezvýznamné a hnijící ODS Petr Fiala, který asi čouhá Obamovi ze zadnice, ne webu trapného pokusu o stranu.

Petr Fiala - Duševní gigant s mentální polucí v čele hnijící ODS | foto: youtube.com

Petr Fiala – Duševní gigant s mentální polucí v čele hnijící ODS | foto: youtube.com„Pro naše spojence je jeho neúčast signálem nespolehlivosti. Pro nás znamená, že prezident dostatečně nehájí naše bezpečnostní zájmy,“ citoval asi z nějaké příručky předseda ODS. Nebo už má ten mozek dočista tak vymytý? Nebo je do důsledek špatné medikace? Na tom minisummitu se totiž sešla verbež, který v nízkém žoldu amerického dolaru volala po trvalé okupaci Evropy vojsky zločinecké říše zla – Spojenými státy (SS).

„Členství České republiky v NATO je základem naší bezpečnosti. Prezident Zeman svou neúčastí dává najevo, že jedno z hlavních bezpečnostních rizik pro naši zemi ho nezajímá. Společný postup se členskými státy NATO a otázky obrany východní hranice aliance musí být prioritou všech představitelů našeho státu. Pan prezident to zřejmě nechápe nebo chápat nechce,“ mentálně ejakuloval škůdce české vlasti a vlastizrádce v čele ODS.