Vepřová hlava v čele evropského parlamentu Martin Schulz vyhrožoval zemím, které nechtějí ekonomické migranty

BERLÍN | Předseda Evropského parlamentu (EP), socialistický humusák, skorodiktátor, ale především německá vepřová hlava Martin Schulz včera obvinil vlády členských zemí EU, které odmítají přijímat migranty, že zrazují principy Evropské unie. Informuje TASR na webu Teraz.sk. Je podle Schulze princip EU chovat jako Hitler a diktovat Evropě? Ano, Martin Schulz, tak tupá německá vepřová hlava se chová jako Hitler.

Schulz jako nacisticá vepřová hlava z Německa hajluje pod modrým hadrem s hvězdičkami

Schulz jako nacisticá vepřová hlava z Německa hajluje pod modrým hadrem s hvězdičkamiSnahy o znovuzrození národního cítění a aspirace posilování národních států jsou podle něj hrozbou pro jednotu EU. „Je to zrada toho, co znamená Evropa,“ uvedl Schulz v rámci konference v Berlíně, s poukazem na ty členské státy EU, které odmítají povinné kvóty na přerozdělení migrantů. Po takových slovech měl být uvězněn do klece pro duševně nemocní a agresivní pacienty, pokud by byl shledán duševně zdravým, tak by měl být veřejně zostuzen.

Předseda EP naznačil, že projekt evropské integrace je ohrožen opětovným probouzením národního cítění, co lze vidět v několika zemích v důsledku nečekané migrační vlny, která zasáhla Evropu.