Už to začíná. Pane prezidente a pane premiére, konejte

V Senátu Parlamentu ČR jsme ve středu museli poslouchat bláboly senátorů Lásky a Wagnerové, jak my čeští politici hloupě uvažujeme o uprchlících, jak máme být hodní i na ty, kteří spáchají u nás trestný čin a za čtyři dny na to je v Paříži 120 mrtvých, zákaz vycházení a obsazené hranice.

Jan Veleba

Jan VelebaWagnerová navíc pravila, že ona chce žít v Evropě a ne někde na východě.

K současné katastrofální migrační krizi jsme napsal několik článků, odpovídal jsem zde na Parlamentních listech mnoha lidem a v nich byla vždy moje prognóza, že je otázka času, kdy to v Evropě bouchne a že to bouchne brzy. Přišlo to dnes o půlnoci v Paříži a výsledek je 120 popravených francouzů. U nás zrovna včera Karel Schwarcenberg žvanil jak se stydí za naši zemi a Dientsbier jak je islám mírumilovný, jak se ho nemáme bát a jak si máme vzít ročně dvacet až třicet tisíc uprchlíků. Madam Merkelová se asi dvě hodiny před pařížským masakrem chvástala, jak má vše pod kontrolou, jak to zvládnou a jak jsou v koaliční vládě jednotní.Nemá smysl a je ztrátou času dál a neustále rozebírat vzniklou migrační katastrofu, kterou způsobili nekompetentní a nezodpovědní eurolídři v čele právě s Merkelovou. Je třeba konat – okamžitě a nekompromisně.

Chci proto jako ústavní činitel jménem svých voličů a jménem všech lidí, za které se kníže stydí požádat prezidenta republiky Miloše Zemana a předsedu vlády Bohumíra Sobotky, aby se sešli a dohodli koncept obrany pro naši zemi. Jako první opatření žádám zavést okamžité důsledné kontroly na hranicích.

Pane prezidente a pane premiére konejte, prosím vás o to.


Reklama: