Extremisté dnes nebudou na Albertově, ale na Národní. Pražská kavárna jsou extrémisté

PRAHA | Podle mluvčího prezidenta Jiřího Ovčáčka je Pražský hrad připraven na extremisty z „pražské kavárny“. Ovčáček to uvedl na svém facebookovém profilu v předvečer státního svátku připomínajícího boj za svobodu a demokracii, informují ParlamentniListy.cz o označení havloidní lůzy za extremisty mluvčím prezidenta.

Jiří Ovčáček | foto: parlamentnilisty.cz  | Hans Štembera

Jiří Ovčáček | foto: parlamentnilisty.cz | Hans Štembera„Skuteční extremisté se nesejdou na Albertově. Skuteční extremisté, kteří ohrožují bezpečí nás všech svou bezbřehou vstřícností k nelegálním migrantům spojenou s nenávistí a pohrdáním vlastním národem, se sejdou na jiných místech v Praze,“ napsal Ovčáček a tím označil havloidy za extrémisty, které podporují nezřízenou kolonizaci Evropy islamisty. Pražská kavárna a havloidi jsou tak podle něj ti praví extrémisté.

„Skuteční extremisté, kteří hází po oponentech vejce, dlažební kostky a dýmovnice, se pak ale pokusí ve svém stylu, za podpory mediálního mainstreamu, narušit setkání na Albertově. Skuteční extremisté, kteří pohrdají našimi životy,“ uvedl Ovčáček na adresu svoloče halvoidní, pakáže z pražské kavárny a jelit podporovaných americkou ambasádou.Hlava státu dnes uctí památku listopadových událostí položením květin k pamětní desce na Albertově. Není však vyloučeno, že promluví k účastníkům protestu proti migraci, který organizuje Martin Konvička za hnutí Blok proti islámu, připomínají ParlamentniListy.cz s tím, že chybět nemají právě ani demonstrace proti prezidentovi Miloši Zemanovi, které organizují agenti cizí moci v žoldu Američanů.