To už chtěl Hitler, ale i Stalin. Žádné zbraně v Evropě: Brusel chce zpřísnit zákony o zbraních

BRUSEL | Evropská komise chce zpřísnit držení zbraní v Evropě. Záminkou pro tuto akci jsou útoky v Paříži. Je nutné zabránit tomu, „aby se zbraně dostaly do rukou teroristů,“ řekl Jean-Claude Juncker. Ovšem je to dementní, jelikož Interpol naopak doporučil Evropanům nosit zbraně veřejně. Tak kdo je blbec. Lidé z Interpolu nebo alkoholik a deviant Juncker.

Jean Claude Juncker - údajně takový evropský alkoholik v čele EK

Jean Claude Juncker – údajně takový evropský alkoholik v čele EKV reakci na útoky v Paříži předložila Evropská komise legislativní návrhy na zpřísnění držení zbraní v Evropě. „Je nutné zabránit tomu, aby se zbraně dostaly do rukou teroristů,“ řekl předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker v Bruselu ve středu. „Navrhujeme přísnější kontroly na prodej a registraci střelných zbraní.“ Ovšem zločinec si zbraně sežene vždy nelegálně a občan se nemá jak bránit.

Argumentace Junckera je argumentací imbecilního hovada a ne člověka. Stejné lány měl i Hitler nebo Stalin a nyní se o to snaží i Obama. Je to způsob jak udělat z lidí otroky.„Podle návrhu Komise soukromé osoby nesmějí kupovat nebo prodávat zbraně, díly zbraní nebo střelivo na internetu,“ řekla komisařka Elzbieta Bieńkowska. Což je absolutní zákaz zbraní mezi občany jako za Hitlera v nacistické III. říši.

Lidé Vás jednou pověsí a budou v právu

Reklama: