Satanská koalice se bude radit jak dále destabilizovat situaci v Sýrii. Retardovaný John Kerry bude o tom jednat v Saúdské Arábii, tak jako o podpoře terorismu

WASHINGTON | Saúdská Arábie (SA), Írán, Turecko a pět stálých členů Rady bezpečnosti OSN: Spojené státy (SS), Británie, Francie, Rusko a Čína, se začátkem listopadu setkali ve Vídni, kde se dohodli na časovém plánu kroků vedoucích k ukončení občanské války v Sýrii, informují HlavnéSprávy.sk.

dvě zrůdy z pekla - John Kerry a Al-Jubeir

dvě zrůdy z pekla – John Kerry a Al-JubeirJednání se asi nelíbilo Satanské koalici, kterou tvoří SS, Saúdská Arábie, Katar a Spojené arabské emiráty, které podporou teroristů v Sýrii započaly válku. John Kerry jede proto do Saúdské Arábie ladit noty, aby se dohodli, jak překazit mírové úsilí v Sýrií, ale obecně na Blízkém východě.

„Americký ministr zahraničních věcí John Kerry bude dnes v Abú Dhabí jednat s představiteli Saúdské Arábie a Spojených arabských emirátů (SAE),“ informuje zmíněný slovenský konzervativní deník. Informuje o tom agentura Reuters s tím, že tématem této schůzky bude najít způsob, jak zajistit účast všech důležitých syrských opozičních skupin, tedy teroristů Islámského státu, kteří před jednáním prohlásí, že nebyli v IS, ale jen opozicí, která ovšem vraždila stejně jako IS.

Saúdská Arábie a další sunnitské státy Perského zálivu byly dlouhodobě hlavními podporovateli syrského teroristického namířeného proti tamnímu prezidentovi Asadovi, kterého islamistické zrůdy z IS chtějí zbavit moci.