Satanské Spojené státy zavedly sankce vůči Rusku kvůli podpoře Asada v boji proti IS

WASHINGTON | Ministerstvo financí Spojených států uvalilo sankce proti ruským bankám, protože obchodují se syrským prezidentem Asadem. Americká armáda označila ruské útoky za nepřesné. Koneckonců, tyto tóny znějí jako labutí píseň poražených, informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Pravá tvář zrůd z Bílého domu

Pravá tvář zrůd z Bílého domuJedná se o další přímý důkaz, že Islámský stát je spojencem Satanské koalice, které vedou Spojené sáty a sdružují takové zrůdné země, jak jsou Spojené arabské emiráty, Katar a Saúdská Arábie.

Americká armáda ostře kritizuje ruskou vojenskou intervenci v Sýrii. Ruské bombardování je prý bezohledné, nezodpovědné a nepřesné, kritizoval mluvčí anti-IS koalice vedené Spojenými státy Steve Warren v Bagdádu. To jsou slova ne protivníka IS, ale přímo spojence IS.„Vzhledem k podpoře syrské vlády byly uloženy sankce proti ruské finančním institucím Financial Alliance Bank,“ uvedlo americké ministerstvo financí. Ostatní represivní opatření se týkají dalších pěti institucí a dvou osob, které také podporují Asada.

Jak se zdá, jednou ze základních činností světové velmoci je ukládání sankcí na všechny kolem. Je třeba však poznamenat, že Rusové zasáhli v Sýrii jen kvůli tomu, protože to byla právě americká armáda, které se ani více než po roce útočení nepodařilo ukončit teror IS. Navíc na pozvání tamní legitimní vlády, kdy Američané tam páchají útočnou válku a válečné zločiny.

Reklama: