Je Putna zmrd? ParlamentníListy.cz jsou svinstvo, uvedl profesor a katolická buzna Martin C. Putna

PRAHA | V rozhovoru pro americkou propagandistickou žumpu Svobodné fórum katolická buzna Martin Putna věští, že pokud to tak bude pokračovat dál, příštím českým prezidentem by se klidně mohl stát Martin Konvička, bojovník proti islámu, který aktuálně čelí obvinění z šíření nenávisti, informují ParlamentniListy.cz.

Katolická buzna je Putna

Katolická buzna je PutnaParlamentniListy.cz dále připomínají: „Literární historik profesor Martin Putna ve svém projevu sedmnáctého listopadu před Pražským hradem hovořil o tom, že se česká společnost fašizuje, čímž mu připomíná Československo na podzim 1938.“

A pak se spustila mentální ejakulace duševně nemajetného homosexuála:

Počátky současných tendencí v české společnosti sahají dle Putny do devadesátých let, kdy se Václav Klaus a Vladimír Železný dohodli, že zesměšní Václava Havla. Mezi lety 1995 a 1996 tak prý televize Nova do svého programu zařadila pravidelné urážení našeho prvního porevolučního prezidenta, jehož smyslem bylo srazit základní morální autoritu, která tehdy v Čechách existovala. To se také dle Putny po několika letech podařilo a část společnosti přistoupila na to, že Havel je směšný pomatený stařík, jehož slova žádnou váhu nemají. „Jakmile se stalo možným toto, pak bylo možné i zvolení Klause. A když bylo možné zvolení Klause, bylo možné i zvolení Zemana. To znamená: Příště může být českým prezidentem klidně Martin Konvička,“ věští historik. Ano, takové sračky Punta nosí ve své pomatené hlavě.Ale aby to nebylo málo, tak se posaďte, jelikož Putna připomíná pedofila v dívčí škole, jelikož toto je snad ani komentovat: V příštích prezidentských volbách proti sobě dle Putny stane tábor proruských sympatizantů a příznivci Evropy. Zatímco však „populisté, xenofobové, fašisté, komunisté a ruští agenti vědí, koho mají volit, a budou ho volit vždycky a za všech okolností“, evropská strana tápe. „Není tady ani spojující osobnost, ani spojující politické hnutí, česká demokratická společnost je roztříštěná, bezradná a obrácená k minulosti. To se může projevit tím, že až budou příští prezidentské volby, tak opět bude nějakých pět, deset, patnáct lidí, kteří si budou říkat: ‚No proč ne já? Já bych také mohl.‘ A dopadne to jako minule,“ obává se Putna. Takto smýšlí imbecilní pražská kavárna tupých havloidních jelit.

Putna napadal svobodu tisku jako Hitler. Je to zmrd?

„Velká část lidí je prostě jen zmatená, nedokáže se vyznat na internetu v tom, kdo je kdo, nenapadne je, za čím vším se skrývá ruská propaganda, je tu spousta svinstva typu Parlamentní listy…“ obul se Putna do serveru s tím, že „těm všem se daří vyvolávat dojem, že Rusko nám přece pomůže bojovat proti islámskému fundamentalismu, čímž zároveň pomáhají zapomenout na válku na Ukrajině“.