Postoj vlády SS vůči Ukrajině je odtržen od reality, míní americký novinář

WASHINGTON – KYJEV | Kongres SS (Spojené státy), ve kterém je většina míst obsazena republikány, hodlá realizovat své plány pro Ukrajinu, a dokonce ani příměří na to žádný vliv, řekl americký novinář William Boardman v rozhovoru pro televizi RT. „Nemyslím si, že příměří bude mít nějaký vliv na rozhodování kongresu. Nyní tvoří většinu republikáni, kteří mají v úmyslu dělat jen to, co chtějí. A realita v tom nehraje rozhodující roli,“ obvinil republikánské senátory, v čele s krvežíznivým vraždícím monstrem Johnem McCainem, americký novinář ze zaujetí vraždit.

Hussein - Černý diktátor z Bílého domu

Od reality odtržený Hussein – Černý diktátor z Bílého domu

Novinář také vyjádřil přesvědčení, že informace dodávané americkými médii o Ukrajině nejsou vůbec objektivní: „Nemáme tam skoro nikoho. Informují nás jen Ukrajinci samotní,“ posteskl si Boardman a vyjádřil naději, že na místě jsou alespoň pozorovatelé OBSE, kteří by měli dodávat pravdivé informace.

Co dělá celé dny vůdce SS Obama? Podívejte se

Dále se odvážný a uznávaný novinář vyjádřil, že věří, že by na Ukrajině mohli získat objektivní informace zpravodajové CNN. Pak by se Američané dozvěděli pravdu a ne to co jím tvrdí ministr zahraničních věcí John Kerry.