Satanská a zrůdná Saudská Arábie za jeden den popraví tolik lidí, co Islámský stát za jeden měsíc

RIJÁD | Vláda zrůdné země, kde vládne Satan, kde se žije jako ve středověku a kde neexistují žádná lidská práva, tedy vláda Saúdské Arábie plánuje v jeden den popravit nejméně 50 lidí useknutím hlavy a to včetně dětí. Informaci zveřejnila Press TV odvoláním na informace státních médií blízkých saúdskoarabské vládě.

Satanská Arábie?

Satanská Arábie?Jak dále informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk, tak mezi odsouzenými mají být osoby blízké teroristické skupině Al-Káida či lidé obviněni z pokusu o svržení vlády.Dalšími popraveným mají být pět šíitských muslimští aktivisté, včetně tří dětí. Rodiny odsouzených již požádali saúdskoarabského krále Salmana o milost.

V Saúdské Arábii došlo v tomto roce podle slov zástupce ředitele Amnesty International pro Blízký východ a severní Afriku Jamese Lynche k prudkému nárůstu poprav, včetně tajných svévolných rozhodnutí soudu.

Pro srovnání, Islámský stát v průběhu listopadu podle informací syrského pozorovatelského centra pro lidská práva (SOHR) popravil 53 lidí, včetně 35 civilistů.V zemi Satana v Saúdské Arábii Vám hrozí trest smrti za vlastnění Bible svaté, za praktikování křesťanství a znevážení islámu. Saúdská Arábie, kde neexistují žádná lidská práva, je na příkaz zločinců ze Spojených států, zemí, která dohlíží v rámci OSN na lidská práva po celém světě.

Reklama: