Babiš: Už jsem se definitivně rozhodl. Chci policejní ochranku

PRAHA | Ministr financí a šéf hnutí ANO Andrej Babiš se definitivně rozhodl požádat o trvalou policejní ochranku. Jak uvedl deníku Právo, v uplynulých dnech se totiž údajně objevily další informace, že mu někdo usiluje o život. Informují ParlametniListy.cz.

jdu přes mrtvoly, no a co?

jdu přes mrtvoly, no a co?„Požádal jsem o policejní ochranku. Z prostředí hazardu se kvůli jeho regulaci objevily čerstvé informace, že mi někdo znovu usiluje o život,“ řekl Babiš Právu.

Podle listu ale ministr financí neupřesnil, zda požaduje čtyřiadvacetihodinovou ochranu. „Nechci to nějak dramatizovat nebo říkat další podrobnosti. Sice mám soukromé bodyguardy, ale státní ochranka má větší možnosti,“ dodal s tím, že ale samozřejmě záleží na tom, jestli mu ochranku příští týden schválí vláda, která o tom bude jednat.

Spíše se jedná o to, že tomu slovenskému chumajovi, mohlo začít šplíchat na maják, či se mu ochranka nechce platit z vlastního, jak to činil doposud. Jakékoliv rizika ovšem spíše nesouvisejí s politickou činností, ale spíše s více či méně s údajným nekalým podnikáním.


Reklama: