U islámských komunit v Evropě se integrace do společnosti nejvíce nepovedla

PRAHA | Do Evropy se valí čím dál tím více a více běženců a to hlavně ze Sýrie. Jedná se o uprchlíky v pravém slova smyslu nebo jsou to jen ekonomičtí migranti? Jak to ovlivní Evropu, může padnout Schengen? Evropa stojí před osudovou událostí, dostala se do pozice, ve které ještě nikdy nebyla. Informují ParlamentniListy.cz o dutých hlav diskusi k migrační krizi na téma Evropa na rozcestí.

Petr Fiala - Duševní gigant s mentální polucí v čele hnijící ODS | foto: youtube.com

Petr Fiala – Duševní gigant s mentální polucí v čele hnijící ODS | foto: youtube.comK debatě na téma uprchlické krize se ve středu večer pod pořadatelstvím spolku Roklen College a záštitou pana Adolfa Beznosky a Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické v Praze sešli předseda ODS Petr Fiala, miliardář Karel Janeček, Lukáš Houdek za HATEFREE a hlavní ekonom skupiny Roklen Lukáš Kovanda. Informuje zmíněný web o debatě tupých nositelů propagandy.

„U islámských komunit v Evropě se integrace do společnosti nejvíce nepovedla. I děti imigrantů jsou proti svému novému rodnému státu. Pokud si nebudeme uvědomovat souvislost mezi islámem a neschopností, neochotou se integrovat, špatně dopadneme,“ upozornil předseda ODS Petr Fiala.


Reklama: