Agresivita muslimských dětí na základních školách? Strach o vlastní halvu na krku?

PRAHA | Nejmenovaná česká učitelka prosí o pomoc, jak čelit islámským zvykům v české škole, informuje server Českého portálu euRABIA.cz, kdy uvádí citace paní učitelky, tak jak podává i informace o tom, co se v rámci islamizace děje na český školách. Mají toto denně Vaše děti na očích?

Ponížení českých dětí muslimskou motlidbou v české škole.  Za radostného chrochtání ředitele?

Ponížení českých dětí muslimskou motlidbou v české škole. Za radostného chrochtání ředitele?„Mám prosbu na ostatní kolegy – učím na 1.stupni 2 muslimy, dívku a chlapce. Jsou velmi šikovní, ale….odmítají mi z důvodu náboženství dělat spoustu činností – nesmí kreslit, vystřihovat, vybarvovat, modelovat…nic, co má oči (lidi, zvířata, pohádkové postavy,…), nesmí zpívat, vytleskávat rytmus, tančit, zobrazovat nic, co souvisí s křesťanstvím (hvězda, zvonek,…) v podstatě každý den řeším, že něco nesmí,“ stěžuje si nejmenovaná učitelka.

Kdy dále uvádí příklady, že když třeba v hudební výchově mohou jen odříkat text písničky a psát noty: „Takže teoreticky je nemám moc za to klasifikovat. Vedení se k situaci staví alibisticky, nechtějí si dělat problémy a prý si mám zvykat, bude hůř. Nejde mi to „pod fousy“, proč jim mám toto tolerovat…je to pro mne nová situace, poradil by mi prosím někdo, co mohu jako pedagog vyžadovat?“ Ptá se česká učitelka a zmiňuje proč chce zůstat anonymní: „Omlouvám se za anonymitu, je to dost citlivé téma….“A o pár řádku níže paní učitelka píše opět: „Muslimů je na celé škole víc, kolegyně se s tím tak nějak perou každá po svém, nikdo nechce jít do sporu. Já s tím nesouhlasím, jsem tam nově a upřímně – neskousávám to, manžel do mě hučí, ať se držím zpět, že mi někde v parku uříznou hlavu. Rodiče jsem zvala několikrát, nakonec mi tam přišla zahalená ženská, skoro neuměla česky, na vše mi odpovídala, že se zeptá manžela…prostě vymletý mozek.“

„Ano přátele, přesně tohle se děje v českých školách. Učitelé a jejich příbuzní mají strach z muslimu a z toho, že by je měli přinutit k integraci do naší společnosti. Když se o to pokusí, tak jim může hrozit smrt z rukou muslimů, nebo žaloba od multikulturních neziskovek, ombudsmanky Šabatové či jiného ktivisty z ČSSD …“ dodává komentář redakce serveru euRABIA.cz.


Reklama: