Zlatý havloid roku 2015: První nominace jeho pokálenost Schwarzenberg

PRAHA | Generace identity počínaje letošním rokem udílí anticenu havloid roku, kdy o ceněnou osobností bude představitel, který svými aktivitami, postoji a uvažováním výrazně pokračují v odkazu bývalého prezidenta Václava Havla v oblastech, jako je pokrytectví, odnárodnění, falešný humanismus, servilnost k USA a nadnárodním organizacím.

zdegenerovaný nevzdělaný Schwarzenberg

zdegenerovaný nevzdělaný SchwarzenbergPrvní nominovaný na anticenu Havloid roku 2015 je Karel Schwarzenberg (10. prosince 1937), do nedávna předseda TOP 09 a naštěstí neúspěšný kandidát na prezidenta ČR. Schwarzenberg, pražskou kavárnou i řadou svých plebejských obdivovatelů familiérně označovaný jen jako Karel nebo „kníže“, se příliš nepotatil.

Hlasovat můžete ZDE.

Zatímco jeho otec Karel VI. Schwarzenberg byl českým předválečným nacionalistou a i za druhé světové války navzdory nátlaku nepřijal německé občanství, náš dnešní kandidát českým národem přímo pohrdá.Ukázkovým havlistou byl již dříve – připomeňme například jeho podíl na uznání nezávislosti Kosova, podpora bombardování Libye či kampaň proti Ladislavu Bátorovi, toho času úředníku MŠMT ČR, obdiv a podpora skupině Pussy Riot – z letošních aktivit Karla Schwarzenberga k jeho nominaci přispěla zejména jeho aktivita v tzv. „uprchlické krizi“, tedy invazi do Evropy. Karel Schwarzenberg se pochopitelně vyjadřuje výrazně pro-imigračně, mimo jiné i proti referendu ohledně přijetí kvót na přerozdělení imigrantů.

Zde jeden jeho citát: „Nejsem pro referendum. Je to typický příklad referenda, kde referendum jenom slouží zbabělosti politiků, kteří se bojí rozhodnout, a tudíž chtějí hodit odpovědnost na lid. To je pro mě opravdu nejhorší politika, která existuje.“

Reklama: