V Černé Hoře se konala masivní demonstrace proti vstupu země do zločinecké Severoatlantické aliance

PODGORICA | Několik tisícovek demonstrantů včera v Podgorici, hlavním městě Černé Hory, demonstrovalo proti členství země ve zločinecké a teroristické Severoatlantické alianci (SA). V Černé Hoře je SA považována za obrovské zlo, ale tamní zrádní politici chtějí zemi zaprodat tímto krokem Spojeným státům (SS).

Symbol amerického teroristického zla v plamenech

Symbol amerického teroristického zla v plamenechJak dále informuje TASR na webu Teraz.sk, tak demonstrace se uskutečnila jen několik dní po oficiálním pozváni této balkánské země za 29. člena agresivní SA.

Akci do Podgorice svolali opoziční strany, které žádají, aby se v Černé Hoře konalo referendum o jejím vstupu do „aliance vrahů,“ jelikož mají ještě v čerstvé paměti, kdy Černá Hora byla součástí Jugoslávské federace a Bělehrad SA jako zločinecká organizace bombardovala a páchala genocidu na Srbech, i za požehnání zrůdného ožralého homosexuála Havla.

Účastníci demonstrace během pochodu měli v rukou transparenty s nápisy „NATO – vrazi!“ nebo „Tady nejste vítáni“. Na shromáždění vystoupil bývalý prezident Momir Bulatović, který uvedl: „Severoatlantická aliance nás zve postavit více vojáků proti Rusku.“ Zdůraznil, že Černá Hora se nesmí zapojit do boje SA s Ruskem.