Myslí to národovec Bartoš vážně, nebo hraje jen politické divadélko plné hlouposti?

PRAHA | Nějakej Fiala se do nás dnes navážel. Tak jsem se podíval, co je to za stranu. A zjistil, že máme na FB více příznivců, než ta jeho strana (jakási ODS). Ironizuje na svém facebooku, tak asi jako pětileté děcko na pískovišti, předseda národovecké strany Národní demokracie Adam Benjamin Bartoš.

Adam Benjamin Bartoš | foto: facebook.com

Adam Benjamin Bartoš | foto: facebook.com„A když jsme u toho navážení – pan Okamura se do nás také překvapivě (překvapivě proto, že 2 x přijal pozvání na naši manifestaci) naváží, tak si rýpnu i já,“ píše dále v ironizaci A. B. Bartoš. „Kdy konečně SPD (na rozdíl od nás parlamentní strana s finančním zázemím) udělá v Praze nějakou demonstraci?“ Ptá se a sám si nakonec i odpoví.

„Neudělala ještě ani jednu. Jen využívá druhé a pak je kritizuje a distancuje se od nich…“ naopak trefně zanalyzoval politické myšlení Tomio Okamury národovec Bartoš. Myslí si Adam Bartoš, že politická úspěšnost strany se měří podle příznivců na FB nebo počtu halasných šaškáren (demonstrace a la ND) v centrech českých měst?


Komentář - ABB

Reklama: