Marion Maréchal-Le Pen: Je to vítězství, které je pro vítěze ostudou

Vážení přátelé, členové, příznivci, Provence-Alpes-Côte d’Azur. Děkuji vám. Jsem na vás pyšná. Děkuji za stovky tisíce hlasů, které jsem obdržela, vážím si toho, nebuďte smutní z dnešní prohry, ze které již teď pramení naše budoucí vítězství.

Marion Maréchal-Le Pen

Marion Maréchal-Le PenDnes vítězové staví na pomluvě a lži. Je to vítězství, které je pro vítěze ostudou. Neposlouchejte jejich vítězný řev a jekot, je to lež. Tvrdili, že nemáme šanci v prvním kole, a vyhráli jsme jej. V roce 2010 tvrdili, že nemáme šanci ani na 10% a dostali jsme 25%, dnes jsme dostali 48%, příště zvítězíme my. Ale poctivě, bez podlosti a pomluv.

Máme nejlepší výsledek FN ve Francii v těchto volbách. Jejich dnešní úspěch není náš konec, dnes je to náš začátek a konec jejich úspěchu. Budeme bojovat dál, zintenzivníme náš boj a dojdeme až na vrchol. Naše láska k Francii je opravdová a jejich je jen přetvářka.

Odvaha, poctivost, pracovitost a síla pravdy, je na naší straně, na straně vlastenců. Dnes více než kdy jindy platí, ať žije region Provence-Alpes-Côte d’Azur pobřeží, ať žije národ, ať žije Francie!


Reklama: