Německá Baba Jaga míří do Prahy. Slávek Sobotka jako poslušný pejsek hledá vhodný termín

PRAHA | Do České republiky by měla přijet německá führerin a Baba Jaga Angela Merkel, podle protektorátního premiéra evropského protektorátu Česko Slávka Sobotky se nyní hledá vhodný termín. Informuje ČTK na svém zpravodajském webu CeskeNoviny.cz s odkazem na bulvární Blesk.cz

Angela Merkel a plešatý Slávek Sobotka - Domina se svým otrokem | foto: bundesregierung.de

Angela Merkel a plešatý Slávek Sobotka – Domina se svým otrokem | foto: bundesregierung.deKašpárek v roli předsedy české vlády by s německou čarodějnicí chtěl hovořit nejen o migrační krizi a rozdílných pohledech obou sousedních států na trvalé uprchlické kvóty, ale rozhovory by se měly týkat také obchodní výměny, modernizace průmyslu, posílení sousedských vztahů či udržení schengenského prostoru. To vše vyjmenoval plešatý Slávek pro server Blesk.cz v rozhovoru, který bulváru poskytl.

Bezmozek chce používat rozum

Slávek Sobotka

Slávek Sobotka

„Nesmíme se řídit strachem, musíme se řídit rozumem,“ prohlásil člověk, který rozum nikdy neměl k odmítání přijetí migrantů do Evropy. Nenechá se prý zastrašit lidmi, kteří vyvolávají strach, na demonstrace nosí šibenice nebo volají po pálení mešit. Jedna z takových demonstrací se podle Blesku konala i před Sobotkovým bytem v pražských Stodůlkách, kdy ho kritici označili za veřejného škůdce.

„Jsou to stále ti samí lidé… Na mě to nefunguje, já se nenechám zastrašit,“ uvedl Sobotka na adresu národovce Adama Bartoše a jeho Národní demokracii, která svými kroky je stejně nechutná jako sám Slávek Sobotka, který je opravdu škůdce, ale šaškovat před jeho bytem může jen duševně nemajetný jedinec.


Reklama: