Imbecilní diplomacie EU rozhodla o prodloužení sankcí vůči Ruské federaci

BRUSEL | Evropská unie prodlouží své hospodářské sankce vůči Rusku o dalších šest měsíců pro nedostatečný pokrok v mírovém procesu na Ukrajině. Informuje propagandisticky TASR na webu Teraz.sk.

EUSSR

EUSSR

Situace na Ukrajině je produktem zahraniční politiky EU a Spojených států, kdy tam majdanským zločineckým a teroristickým pučem svrhli tamní legitimní vládu. Proto uvalovat sankce vůči Ruské federaci je tak imbecilní jako střelba do vlastní nohy, kdy nejvíce sankcemi je poškozen trh EU, ale to si Spojené státy přejí, aby okupace EU proběhla rychleji v rámci TTIP.

Včerejší rozhodnutí o prodloužení sankcí je podle DPA považováno za formalitu a mělo by vstoupit v platnost v průběhu příštího týdne. Agentura Reuters uvádí, že se tak stane už v pondělí v poledne, pokud žádný z členských států EU do té doby nezmění svůj postoj a nevznese námitky písemnou formou.

Jedná se jen o další důkaz, že EU je diktaturou, které likviduje národní státy v Evropě, kdy se jedná o formální demokracií, teda demokraturu, kdy na nejnižších instancích mají voliči právo volby, avšak vedení EU ve vrcholných patrech není voleno a tudíž je podobno nejvyššímu sovětu.