Totalitní eurozrůda v akci: Polsko by nemělo mít volební právo v Evropské unii

LUCEMBURK | Předsednictví Lucemburska v EU odmítá kurz nové polské vlády. Varšavě hrozí odnětím hlasovacích práv. Lucembursko také vítá protivládní demonstrace. Jsou to ale velmi zvláštní praktiky proti demokraticky zvolené vládě, informuje konzervativní deník HlavnéSprávy.sk o absolutním diktátorském projevu Jean Asselborn, který je ministrem zahraničí v rámci Lucemburské vlády.

Jean Asselborn - lucemburské totaliné prase

Jean Asselborn – lucemburské totaliné praseLucemburský ministr zahraničí Jean Asselborn nazval akce nové vlády v Polsku „děsivé“ a vyzval na ostrou reakci Evropské unie. „Vláda nacionalistické konzervativní strany Právo a spravedlnost (PiS) pod Jaroslawem Kaczyńskim bojuje proti základním evropským principům a musí počítat s tím, že EU bude reagovat „mnohem ostřejší“ než dříve,“ řeklo v pondělí pro südwestrundfunk (SWR) eurototalitné prase jménem Asselborn, jehož země do konce roku organizuje předsednictví EU.

„V případě, že temné a mlhavé akce budou pokračovat, tisk nebude působit svobodně a spravedlnost nebude nezávislá, Polsko by mělo přijít o volební právo v Evropské unii,“ řeklo prase Asselborn. Takto si někteří evropští politici představují demokracii, pravdu mají jen oni a vláda zvolená polským lidem se musí podřídit evropské totalitě.

Ministr zahraničí však zdůraznil, že obyvatelstvo v Polsku je rozdílné od obyvatel v Maďarsku, kde vláda Viktora Orbána sleduje podobnou politiku již dlouhá léta, ale lidé se nebouří. Takto přímo vyjádřil podporu vůči demonstracím v Polsku proti demokraticky zvolené vládě, které jsou organizovány s největší pravděpodobností za peníze Evropské unie v režii dnešní polské opozice, která je euronacistická a nesnáší demokracii, ale chce likvidaci Polska v rámci EU.

Strana PiS ve volbách získala 38 procent hlasů, díky čemuž vyhrála absolutní většinu křesel a stala se tak nejsilnější stranou. Volby v Polsku další evropská totalitní zrůda a předseda Evropského parlamentu Martin Schulz dokonce označil jako puč.


Reklama: