Starostka a zaměstnanci před radnicí v Mariánských Horách cvičili

OSTRAVA | Zaměstnanci Úřadu městského obvodu Mariánské Hory a Hulváky si 15. dubna v úterý ráno společně zacvičili. Zapojili se tak do akce mariánskohorské společnosti Contours Fitness pro ženy, která před radnicí v rámci soutěže klubů Contours z celé České republiky natáčela propagační videoklip. „Dostali jsme za úkol vyrobit krátké video na místě, které je pro sídlo našeho klubu specifické, a protože sídlíme v Mariánských Horách, tím místem je radnice. Velmi nás potěšil pozitivní přístup paní starostky, které se myšlenka projektu zalíbila a se zapojením do akce souhlasila,“ uvedla majitelka klubu Contours Ostrava – Mariánské Hory Irena Kožušníková.

Liana Janáčková | Foto: Patrik Hujdus

Liana Janáčková | Foto: Patrik Hujdus

Starostka městského obvodu Liana Janáčková akci podpořila nejen slovně. Sama se přímo zúčastnila natáčení videoklipu a společně s dalšími zaměstnanci úřadu si před radnicí krátce zacvičila. „Celý projekt má apelovat na veřejnost, aby žila zdravě, hýbala se a našla si cestu ke zdravému životnímu stylu. Hromadné ranní cvičení před radnicí pro mne bylo příjemným zpestřením pracovního týdne a jsem ráda, že jsem se mohla i s dalšími kolegy a kolegyněmi do celé akce zapojit,“ dodala starostka.

Kromě Liany Janáčkové a několika zaměstnanců úřadu před radnicí cvičily především členky klubu Contours Fitness pro ženy, trenérky a další spolupracovníci klubu. Centrála společnosti Contours vybrané záběry spojí do jednoho videoklipu a soutěžící na Facebooku budou následně poznávat místa, na kterých se natáčelo. Podle slov Ireny Kožušníkové ale materiál získaný v Mariánských Horách najde i další uplatnění. „Vyrobíme z něj vlastní regionální videoklip, který bude sloužit nejen jako propagace našeho místního Fitness pro ženy, ale bude reklamou také pro celý městský obvod Mariánské Hory a Hulváky,“ uzavřela majitelka fitness klubu.

Před radnicí v Mariánských Horách se cvičilo

Před radnicí v Mariánských Horách se cvičilo