Imbecilní propaganda žumpy ČTK: Ruská federace uvalila na Turecko a Ukrajinu nevýhodné sankce. Prý bude trpět

MOSKVA | Dnešním dnem vstupují v platnost sankce, které vyhlásila Ruský federace vůči Ukrajině Turecko. Informuje ČTK, kdy uvádí, že postiženy budou všechny země, tedy i Rusko tím, že sankce uvalí. V případě sankcí EU vůči Rusku ovšem hlásná trouba a odporná žumpa (ČTK) takové informace neuvádí, že nejpostiženější je EU a Rusko s Američany vesele obchoduje.

Čuráčí tisková kancelář

Čuráčí tisková kancelář – Logo ČTK | zdroj: ctk.cz„Sankce vůči Turecku vyhlásil ruský prezident Vladimir Putin v reakci na sestřelení ruského letounu tureckou armádou koncem listopadu nad turecko-syrskou hranicí. Kromě zákazu dovozu potravin například zahrnují pozastavení vládních programů spolupráce nebo omezení pro zaměstnávání tureckých občanů v Rusku. Bude také omezena turistika a pozastaven bezvízový styk,“ citují župoidní ČTK ParlamentniListy.cz.

Podle veřejnoprávní tiskové agentury na vymývání mozků (ČTK) budou postiženi Rusové těmito sankcemi, jelikož nebudou moci nakupovat turecké potraviny a cestovat do Turecka na dovolené. Asi všichni v Ruské federaci budou oplakávat turecký med a turecké pláže, když jejich země nabízí tolik krás a krymské pláže.Propaganda sračky a imbecilní hovadiny z pera ČTK nemají konce: „Pokud jde o Ukrajinu, Moskva ode dneška pozastavuje dohodu o volném obchodu, což je v zásadě sankce za obdobnou dohodu Kyjeva s Evropskou unií, která vstupuje v platnost také dnes.“ Jedná se o přirozenou reakci, jelikož by se tak šmejd z EU dostal přímo ne trh Ruské federace, kdy EU uvalila na Rusko sankce, ale přes Ukrajinu, by takto chtěla obcházet ruské embargo.

ČTK zase svým informováním jednou dokázala, že jako veřejnoprávní tisková kancelář, je odpornou žumpou, která metá sračky ke hvězdám americké vlajky a její redaktoři v pokleku felují své chlebodárce z administrativy říše zla (Spojené státy).


Reklama: