Migranti se v Calais chovají jako lidské zrůdy a bestie. Útočí již i na osobní auta, zraňují děti a ničí vše kolem sebe. Prostě dobytek

CALAIS | Francouzská policie varuje před vlnou útoků na osobní automobily, k nimž dochází na dálnicích na severu Francie. Pachateli útoků jsou nelegální imigranti, kteří zastavují a ničí vozidla, včetně zaparkovaných. Informuje server Českého portálu freeglobe.cz s odkazem na rmf24.pl.

Džungle v Calias | foto: mirror.co.uk

Džungle v Calias | foto: mirror.co.ukÚtoky jsou podle francouzských zdrojů údajně odplatou za to, že Francouzi ztěžují cestu do Velké Británie. Francouzští policisté odhánějí davy imigrantů od přechodů pod kanálem La Manche.

„Musel jsem děti odvést na pohotovost, protože je zranilo rozbité sklo auta. Mám toho dost! Poskytujeme uprchlíkům útočiště, ale oni nám vypověděli válku! My, Francouzi, se přestáváme cítit jako u sebe,“ prohlásil jeden z občanů Calais.

Obyvatelé města už utvořili nelegální ozbrojenou milici, jelikož se podle jejich názorů státní úředníci nejsou schopni s problémem poradit. Koho úřady potrestají? Migrační svoloč a násilnické vetřelce, nebo budou trestat domorodé Francouze, kteří bání své majetky, město a zemi?


Reklama: