Premiér Slávek Sobotka je nervózní, proto prská jako krysa v koutě

BRNO | Pan premiér Sobotka je mírně řečeno nervózní, ono se není čemu divit, je to člověk bez zkušeností z praktického života, to mu nevyčítám, ale pouze konstatuji. Vyjádřil se k včerejšímu otírání se Sobotky o prezidenta Václava Klause brněnský právník JUDr. Richard Novák na svém profilu na facebooku.

JUDr. Richard Novák - advokát trestního práva z Brna

JUDr. Richard Novák – advokát trestního práva z BrnaA ve svém širokém vyjádření brněnský právník Novák pokračuje slovy: Jeho dnešní vyjádření, že Klaus nemá právo kritizovat a že se podílel na rozkrádání země, to je rétorika pro pitomce. Jen lehce uvažující občan musí si zcela zákonitě položit jednoduchou otázku: Pane premiére a kde jste posledních dvacet let byl, nebyl jste náhodou u některých zásadních privatizačních rozhodnutích, za jejichž dopad, okradeni horníků z OKD, by v normální demokracii musel nést někdo minimálně politickou odpovědnost?“ Ptal se právník s praxí trestního práva řečnicky Sobotky. Bylo tím snad i myšleno, že by Sobotka mohl být zlodějem, nebo za zlodějiny odpovědný?

Sobotka v zadnici EU zastrčený

Slávek Sobotka

Slávek Sobotka

„Vidim, že sázíte na jednu stranu, těžíte z podpory EU elit, z podpory českých mravokárců, ať již jsou označování jako sluníckaři apod. A především si myslíte, že jste již vymazali lidem z hlavy mozek, aby jen trochu přemýšleli?“ spekuluje právník Novák o motivech Slávka Sobotky, že ten jako premiér dělá z lidí blbečky a dodává, že existuje skupina politiků, kteří pohrdají občanem, jeho možnosti používat hlavu k přemýšlení a v zákulisí nás označují za lůzu, masu, která je dobrá jen k tomu, aby šla hodit ten správný volební lístek do správné urny. „Ono lze za použití hlavy dospět ke zjištění, kdo patří k takovým politikům,“ nepřímo označil Sobotku za politika občanem pohrdajícím.

„I proto mám obavy z toho, že příliv migrantů vítají především ti, kteří sice hovoří o porozumění, toleranci a demokracii a v praxi se nakonec odhalí jejich skutečný záměr, získat si příznivce z řád migrantů, kteří mají minimální vzdělání a kteří je podpoří. Tedy pomoci jim získat možnost volit,“ obvinil brněnský právník podporovatelé migrace z toho, že si vyrábějí hloupou, tupou a nevzdělanou voličskou základnu.Chce Slávek s pleší zlikvidovat veškerou opozici?

Slávek Sobotka po jednání s voliči | koláž: aTeo.cz

Slávek Sobotka po jednání s voliči | koláž: aTeo.cz

A JUDr. Richard Novák závěrem své úvahy dodává: „Cítím zde záměr zlikvidovat jakoukoli opozici za každou cenu, a v praxi nabourat demokracii…“ Závěrem pak připomíná, že včerejší hodnocení diskusního pořadu s Klausem ze strany premiéra Sobotky je ubohé a je namířeno nejen proti Klausovi, ale jednoznačně proti jakékoli opozici. Kdy podle Nováka dává tím Sobotka najevo, že jedině on je ten správný a nejlepší.

„Není a už dlouho by neměl být premiérem naší země,“ vyjadřuje se Novák k Sobotkovi a závěrem dodává: „Nemá vůbec žádnou úroveň a jeho charisma je též zvláštní. Premiér musí být osobnost, ať už ho máme nebo nemáme rádi. A hlavně, měl by respektovat zájmy České republiky jako suverénního státu.“


loading...

Komentáře:

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení publikování Vašeho komentáře, ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu,
a k dalším účelům popsaných na stránce ochraně osobních údajů.
Reklama:
loading...
Pivní bedekr