Kdo chtěl spáchat na Nigela Farage atentát? Opili by pak veřejnost tvrzením, že byl pod vlivem alkoholu, pokud by zemřel ve svém voze?

LONDÝN | Známý odpůrce Evropské unie Nigel Farage popsal nehodu na francouzské dálnici, která nasvědčuje o sabotáži. Informuje server Českého portálu freeglobe.cz s odkazem na uznávaný britský treguardian.com.

Nigel Farage

Nigel FarageDeník The Guardian cituje Farageova slova, který uvedl: „Byl jsem v říjnu na cestě po dálnici poblíž francouzského Dunkerku nucen prudce brzdit. Při brzdění mi upadlo jedno z kol mého vozu Volvo V70.“ Protiunijnímu politikovi se na štěstí nic nestalo.

Britský deník dále uvádí, že francouzští policisté, kteří přijeli na místo nehody, zjistili, že na všech kolech politikova vozu byly značně povoleny matice. Jelikož nebyly zjištěny výrobní závady ani únava materiálu, sdělili Farageovi, že mají podezření na záměrnou sabotáž, při níž byly uvolněny matice kola. „Mechanici, které policisté zavolali, si v tom podle Farage byli zcela jisti,“ píše informuje český server s odkazem na britský The Guaedian.Atentáty na protiunijní politiky jako ve Spojených státech?

Jörg Haider | foto: wikipedia.org

Jörg Haider | foto: wikipedia.org

Nigel Farage rovněž uvedl: „V minulosti mi už bylo vyhrožováno smrtí.“ Tato nechutná příhoda, kdy se patrně někdo snažil zlikvidovat politika, který by rád vyvedl Spojené království Velké Británie a Severního Irska z Evropské unie, otevírá zpětně smrt Jörga Hidera, který měl údajně (policejní zprávy a mediální propaganda) zemřít ve svém voze, kdy měl řídit pod vlivem alkoholu.

Právě Jörg Hider přivedl rakouské svobodné do rakouské vlády, avšak stalo se tak čerstvě po tom co Rakousko vstoupilo do Evropské unie a podle všech komentátorů právě vstup Rakouska do EU vynesl Svobodné do vlády.

Tehdy EU ihned Rakousko izolovalo a vydíralo je s tím, že Hider nemůže být představitelem vládní strany, kdy byl předseda FPÖ. Proto byl ze strany vyloučen. Poté, co založil novou stranu Svaz pro budoucnost Rakouska, byl nalezen u silnice mrtvý ve svém havarovaném vozidle. To dává možnost spekulací, opili jej až po smrti? Nebo falšovali výsledky testů?


loading...

Komentáře:

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení publikování Vašeho komentáře, ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu,
a k dalším účelům popsaných na stránce ochraně osobních údajů.
Reklama:
loading...
Pivní bedekr