Uvalí diktatura Evropské komise na Polsko protektorát?

BRUSEL | Diplomaté Evropské komise již koncem prosince potvrdili, že Evropská komise se bude snažit na svém zasedání 13. ledna jednat o situaci v Polsku, což může znamenat uvalení protektorátní správy na Polskem. Německý komisaře EU pro digitální ekonomiku a společnost Günther Oettinger se chová vůči Polsku jako nacistické prase III. německé říše.

Günther Oettinger - Je to jen německé nacistické prase? | foto: t-online.de

Günther Oettinger – Je to jen německé nacistické prase? | foto: t-online.deEvropský diktátorský zločinek v pozici vůdce Evropské komise a alkoholik Jean-Claude Juncker zařadil tuto otázku na program zasedání a chce využít uvedený právní nástroj k tomu, aby zašlapal do země vůli polských voličů, kteří ve svobodných volbách prezidenta a obou komor parlamentu rozhodli o protievropských změnách v Polsku.

V souvislosti z pohledu evropských diktátorských zrůd novelizací polského zákona o veřejnoprávních médiích chce Evropská komise zahájit 13. ledna řízení s cílem zkoumat možné ohrožení „právního státu“ v Polsku, což v překladu znamená popření výsledku voleb v Polsku a zavedení „evropských“ pořádků – protektorát.Komisaře EU pro digitální ekonomiku a společnost Günther Oettinger pro včerejší vydání nedělníku Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung (FAS) vyjádřil obavy o nezávislost médií v Polsku (ztráta vlivu EU na šíření propagandy EU, pozn. red.) a žádal tvrdší přístup k nové konzervativní polské vládě,“ což je přímé zasahování do demokratického vývoje v Polsku na bází totalitní a zločinecké Smlouvě o Unii.

„Jsou důvody, abychom nyní aktivovali mechanismus právního státu a Varšavu dali pod dohled,“ prohlásil Oettinger, hovořil německý zločinecký politik evropským totalitním newspeakem, kdy aktivování „mechanismu právního státu“ lze chápat jako diktátorské řízení z Bruselu a „dát pod dohled“ zavedení protektorátu, které si mohou vynutit zrušením hlasovacího práva v EU pro Polsko, uvalením sankcí a zastavením financování v rámci fondů EU. Na druhou stranu to může mít za příčinu vypovězení Smlouvy o Unii ze strany Polska a zločinecký puč – euromajdan – řízený z Bruselu.


loading...

Komentáře:

Reklama:
Pivní bedekr