Za migrační vlnou stojí Muslimské bratrstvo, tvrdí prezident Miloš Zeman; Za bratrstvem stojí Spojené státy a Saúdská Arábie a další členové Satanské koalice

PRAHA | Invazi migrantů do Evropy organizuje podle názoru prezidenta Miloše Zemana mezinárodní hnutí Muslimské bratrstvo. Hlava státu to uvedla v dnešním rozhovoru pro Český rozhlas Plus.

Miloš Zeman | foto: hrad.cz

Miloš Zeman | foto: hrad.czJak dále informuje TASR na webu Teraz.sk, tak Miloš Zeman svůj názor opřel o informace od marockého ministra zahraničí Salahuddin Mizuwára a jednoho z předních nejmenovaných představitelů Spojených arabských emirátů (SAE), s nimiž nedávno mluvil.

Muslimské bratrstvo je podle těchto dvou politiků zastřešující institucí pro řadu muslimských teroristických organizací. Snahou Muslimského bratrstva údajně není jen ovládnutí arabského světa, ale celého světa vůbec. „Má to ve své ideologii,“ řekl Zeman

„Na základě těchto dvou informačních zdrojů se domnívám, že tuto invazi organizuje Muslimské bratrstvo, samozřejmě s využitím finančních prostředků od množství států,“ konstatoval prezident. „Pouze v Turecku je 25.000 převaděčů, což je více, než má celá česká armáda. Zorganizovat tak velkou síť převaděčů vyžaduje pečlivou přípravu, „dodal Zeman s přesvědčením, že takovou velkou síť převaděčů musí někdo organizovat.Satanská koalice chce dobýt celý svět, nejen Evropu a to vše za podpory Spojených států

Terorista Hussein z Bílého domu ve Washingtonu

Terorista Hussein z Bílého domu ve Washingtonu

Muslimské bratrstvo je v Egyptě uznáno jako teroristická organizace, kdy tamní vyšetřovatelé zjistili, že prezident Mursí, který byl dosazen po Arabském jaru organizovaném Spojenými státy právě Muslimským bratrstvem měl vyzrazovat státní egyptská tajemství Kataru, které je blízkým spojencem Saúdské Arábie, Turecka a Spojených arabských emirátů.

Právě zapojením se letectva Ruské federace v rámci války v Sýrii bylo zjištěno, že tamní teroristé z různých islamistických front jsou financování prodejem ropy, kterou kradou v Sýrii a Iráku, kterou vyvážejí do Turecka, kdy na této podpoře terorismu se přímo podílí i rodina prezidenta a prašivého tureckého psa Recepa Erdogana.

Miloš Zeman takto prostřednictvím nezávislých zdrojů na Ruské federace z Arabského světa potvrdil, že migrační invaze i války okolo islamistů na Blízkém východě, jako i celou destabilizaci regionu, má na svědomí zločinecké uskupení Satanské koalice, kdy tuto Satanskou koalici právě tvoří Spojené státy, Saúdská Arábie, Spojené arabské emiráty, Katar, Turecko a jejich spojenci.


Reklama: