Zrůdný Obama si vytírá Ústavou Spojených států prdel jako hajzlpapírem

WASHINGTON | Vláda amerického zločince a vůdce Spojených států (SS) Baracka Husseina Obamy vydala v pondělí novou směrnici, která nařizuje, že všichni obchodníci prodávající zbraně, je jedno zda to je na zbrojních výstavách, bleším trhu, na internetu nebo v obchodech, musí získat licenci a kontrolovat minulost lidí, kterým zbraně prodávají. Informují HlavnéSPrávy.sk s odkazem na Bílý dům.

Obama ve své domovině

Obama ve své domoviněPříslušná směrnice je ovšem absolutním pošlapáním Ústavy Spojených států, která garantuje každému Američanovi být ozbrojen, bez šmírování a fízlování nějakého imbecila z Bílého domu, který nemá ani rodný list a může to být klidně lidoop vypěstován někde na tajných základnách v oblasti 51.

Ministryně spravedlnosti Loretta Lynch řekla, že nedokáže odhadnout počet prodejců ručních střelných zbraní nebo jejich kupců, kterých se dotkne nová směrnice federálního Úřadu pro alkohol, tabák, střelné zbraně a výbušniny (ATF).

Federální úřad pro vyšetřování (FBI) posílí své pracovníky, kteří mají na starosti šetření minulosti lidí, o 50 procent. „Najme přes 230 nových zaměstnanců,“ uvedla ministryně Lynchová.Je to zrůda jako Hitler a Ústavou si vytírá prdel

Pravá tvář zrůd z Bílého domu

Pravá tvář zrůd z Bílého domu

Zrůda Hussein Obama také navrhne přijmout 200 nových agentů a vyšetřovatelů ATF a požádá Kongres, aby investoval 500 milionů dolarů do posílení přístupu ke zdravotní péči o duševní zdraví, citovala Bílý dům agentura Reuters. Hovado zavádí brutální policejní stát, kdy asi každé ráno si Ústavou spojených států vytírá svou prdel.

Obama tak zase jedná zločinecky, kdy se tak děje za nesouhlasu Kongresu s novými zákony týkajícími se zbraní. Takový postup totiž oklešťuje právo Američanů garantované ústavou na vlastnění zbraní. V USA probíhá již déle snaha vlády odzbrojit národ (myšlenky nacistů, fašistů a komunistů).


Reklama: