Trestní stíhání Bartoše a Konvičky? Si dělají srandu

Chudák Adam Bartoš je trestně stíhán za naprosto bezvýznamné komické vystoupení. Vypadá to, že jediným skutečným důvodem je umožnit vládní propagandě, aby mohla znovu a znovu opakovat „trestně stíhaní Bartoš a Konvička“.

Petr Hampl

Petr HamplKdybych chtěl být přehnaně patetický, mohl bych psát o Ježíši Kristu ukřižovaném se dvěma lotry. Jenže Konva není Ježíš Kristus, trestní stíhání není ukřižování a výstřední antisemitský publicista není ekvivalentem dvojice loupežníků.

Jediné, co zůstává, je pokus vládnoucí elity (která je zároveň elitou intelektuální, v tom je naše situace stejná jako v dobách Ježíše Krista) diskreditovat skutečnou opozici tím, že ji bude prohlašovat za zločineckou.

Jenže co je zločin? Zničit samostatnost státu a zaplavit jeho území nájezdníky (po uniklých mailech nikdo nemůže pochybovat, že právě to je úmyslem české vlády) nebo se takovému pokusu postavit na odpor?


Chcete naše noviny finančně podpořit?Zašlete libovolnou částku na účet číslo: 2901046670/2010. Pod variabilním symbolem 0011. Děkujeme Vám za přízeň.

Zveřejnil(a) Vlastenecké Noviny dne 7. prosinec 2017

Čtete dále VlasteneckeNoviny.cz | Další články k tématu:

loading...

Komentáře:

Reklama: polados-prepravujeme-vas-byznys