Migranti brutálně lovili německé ženy; Peklo otevírá své brány

KOLÍN NAD RÝNEM | Ještě nikdy jsem neviděl tolik vřískajících žen, titulují kolínské drama Süddeutsche Zeitung. Masové osahávání přistěhovalci ze severní Afriky, kteří do Německa přišli asi před dvěma lety jako běženci. Šlo o sexuální delikty v masivní podobě. Obtěžovány byly desítky žen. Některé z žen, které cituje list Die Welt, vypověděly, že je muži osahávali po celém těle.

přivandrovalá zvířata?

přivandrovalá zvířata?Jak dále informuje server Českého portálu euRABIA.cz, tak stovky mladých imigrantů v Německu se na Silvestra vypravili bavit do center měst „lovem na děvky“, jak svou kořist častovali. V hloučcích po desítkách až stovkách vždy obstupovali mladé dívky a ženy, nevybíravě jim nadávali do děvek, brutálně z nich strhávali oblečení a agresivně je osahávali a okrádali (stejný koncept jako při Arabském jaru na náměstí Tahrír). Nejmasovější útoky se odehrály v Kolíně nad Rýnem mezi dómem a hlavním nádražím.

Dozorujícím policistům, pokud v silvestrovském bujarém davu něco vůbec něco zaznamenali, se v brutálním chaosu ani nedařilo všechny vyrvat ze spárů běsnících imigrantů házejících dělbuchy a odpalujících rakety.V zoufalství, s pláčem, vztekem a v šoku desítky zneuctěných mladých slečen a žen na policejních stanicích podávaly trestní oznámení – kdo byl mezi desítkami arabskojazyčných imigrantů pachatelem ale stejně dokázat nemohly. Traumatizované a vystrašené mladé dívky policistům jen blekotaly své hororové zážitky a předsevzetí už nikdy na veřejné zábavné akce nejít.

Chcete naše noviny finančně podpořit?Zašlete libovolnou částku na účet číslo: 2901046670/2010. Pod variabilním symbolem 0011. Děkujeme Vám za přízeň.

Zveřejnil(a) Vlastenecké Noviny dne 7. prosinec 2017

Případ trestné činnosti naprosto nové dimenze masového sexuálního násilí vzedmul po celém Německu vlnu rozhořčení, a i zástupci z řad politiků, policistů i justice proklamovali, že je to alarmující, neúnosný stav, a že takto to dál nejde.

„V Německu de facto přestala platit emancipace, a nastalo právní vakuum, ve kterém byly mladé Němky loveny jako divá zvěř,“ píší doslova několikeré německé noviny.


Čtete dále VlasteneckeNoviny.cz | Další články k tématu:

loading...

Komentáře:

Reklama: polados-prepravujeme-vas-byznys