Cenzura: Německá veřejnoprávní televize ZDF informaci o masakru spáchaném mu-slimáky na německých ženách „pozdržela“

BERLÍN | A je to tady! Černé na bílém. Cenzura a prokázána na konkrétním případu. Dnes už nikdo nemůže tvrdit, že média lžou, tak jak vládní propaganda píská. Vetřelci v Německu napadají ženy a televize zprávy „pozdrží.“ Co kdyby se někdo vydal ženám v nouzi pomoci. To by bylo špatné, aby i mu-slimácká póvl musel dodržovat zákony. Policie čuměla s otevřenou hubou. Na čí příkaz?

Silvestrovské oslavy v Kolíně nad Rýnem zneužity mígračními zločinci ke skupinovému a organizovanému sexuálnímu násilí na ženách

Silvestrovské oslavy v Kolíně nad Rýnem zneužity mígračními zločinci ke skupinovému a organizovanému sexuálnímu násilí na ženách„Německá veřejnoprávní televize ZDF přiznala, že pozdržela odvysílání zpráv o útocích migrantů na ženy, k nimž došlo v Německu během silvestrovských oslav. Nemalá část německé veřejnosti se domnívá, že se jednalo o pokus bránit politiku kancléřky Merkelové, a podle některých komentářů byl na novináře vyvíjen nátlak,“ píše server Českého portálu freeglobe.cz s odkazem na wpolityce.pl.

Šéfredaktor se přiznal k tomu, že je vlastně jen lidské hovado

Šéfredaktor druhého programu německé veřejnoprávní televizní stanice ZDF Elmar Theveßen projevil lítost nad tím, že televize neodvysílala hned zprávy o útocích přivandrovalých mu-slimáků na ženy během silvestrovské noci, ale čekala s tím čtyři dny. Čeho se v ZDF obávali? Obrany žen německými muži? Nebo kdo jim dal příkaz mlčet?

Podle Theveßena byl materiál hotov, ale televize jej údajně chtěla doplnit o rozhovory. Šéfredaktor zpravodajství uvedl: „Čekalo se na oficiální vyjádření představitelů Kolína a tamější policie.“

loading...

Je zajímavé, že ruská televize RT záběry přímo z oslav Kolíně nad Rýnem dokázala přinést skoro v přímém přenosu. Jistě, je to ruská televize, takže jí nikdo v Německu, kdo má vymytý mozek, nesmí věřit. Ale co je důležité? „Sexuálně napadeny byly především Němky, které se přijely podívat na silvestrovský ohňostroj. Zatím je prokázáno více než sto případů obtěžování, napadení, krádeží a (zatím) dvě znásilnění. Podobné útoky hlásila policie i z Hamburku, kde skupiny mužů snědé pleti napadly ženy na nádraží, a ze Stuttgartu. Německý deník Bild napsal, že v Hamburku a Stuttgartu nahlásilo po Novém roce sexuálně motivovaný útok celkem 118 žen,“ píše Ondřej Höppner o incidentu.

Tím jasně potvrdil, že pracuje v televizní stanici, který je jen oficiální hlásnou troubou lživé propagandy, kdy informují jen o tom, co jim zločinecká vládnoucí politická třída dovolí. Pan Theveßena se mezi řádky přiznal k tomu, že je vlastně jen presstitutka a lidské hovado bez ceny.Cenzura, propaganda, vydírání novinářů a jiné lahůdky německé führerin Merkel?

Merkel - politická a lidská mrtvola, odpad, kurva a zrůda

Merkel – politická a lidská mrtvola, odpad, kurva a zrůda

Některé komentáře v Německu tvrdí, že na vedení stanice byl vyvíjen nátlak „ze shora,“ uvádí wpolityce.pl. Čekalo se buďto na to, až celá věc utichne, nebo až vláda vypracuje kloudný informační postup. Ovšem nepodařilo se. Masivní sexuální útok na německé ženy byl tak odporný, že se ututlat nepodařil a již nefungují lži německé zločinecké führerky Merkel, který tuto nelidskou mu-slimáckou zvířenu do Německa svou otevřenou náručí pozvala.

„Část organizací a politiků obviňuje hlavní média z autocenzury ohledně zmíněných událostí, protože byly nevyhovující pro proimigrační politiku vlády Angely Merkel,“ uzavírá freeglobe.cz. Ovšem pokud si je Merkel pozvala do Německa, tak by jako ta správná děvka, tak ji muslimové ve svých očích vidí, měla pozvat k sobě domů, aby jí ukázali zač je toho loket v rámci islamizace.


loading...
Reklama:
loading...