Boj proti federální diktatuře v Oregonu. Občané obsadili federální budovu – Nová americká občanská válka?

SALEM | Ozbrojená skupina občanů převzala kontrolu nad federální budovou v Oregonu na protest před protiústavním opatřením americké vlády, informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk. Je pravdou, že Obama si z ústavy nic nedělá a každé ráno si patrně s ní i vytírá svůj odporný a smradlavý zadek.

Američtí patrioti proti federální teroristické tyranii | foto: youtube.com (RT.com)

Američtí patrioti proti federální teroristické tyranii | foto: youtube.com (RT.com)„Obsazení budovy začalo před třemi dny ve městě Burns, kde se protestující postavili na stranu farmářů 73-letého Dwighta Hammonda a jeho syna Stevena (43), kteří byli obviněni ze žhářství v roce 2012,“ informoval včera zmíněný server.

Chránit svůj pozemek je dnes ve Spojených státech trestné? Ano dnes ano, prý je to terorismus. Dnes tam není svoboda, ale diktatura

Muži se měli uplynulý pondělí dostavit do vězení, v němž si mají odsedět 5 let. Rodina Hammodů v roce 2001 a 2006 zapálila oheň na federálních pozemcích, aby tak zredukovali růst invazivních rostlin a uchránili své pozemky před nechtěným plevelem, který jim vítr z nepoužívaných federálních pozemků zanášel na jejich půdu a také, aby zabránili přírodním požárům v důsledku blesků a podobně.

Oba farmáři však byli obviněni před třemi lety a otec strávil ve vězení tři měsíce, syn jeden rok. Přesto, že si své odseděli, v říjnu tohoto roku federální soudce v Oregonu rozhodl, že jejich tresty byly příliš nízké a nařídil, aby se oba vrátili do vězení na přibližně 4 roky.

Soudce rozhodl na základě nového protiteroristického zákona, ve kterém si může provinilec odsedět trest vícekrát za sebou. Tedy dva tresty za jeden čin, což odporuje Ústavě Spojených států, kdy za čin můžete být trestání jen jednou. Podle rozhodnutí soude je ochrana vlastního majetku teroristickým činem. Což dokazuje, že boj proti terorismu je jen nástrojem jak zotročit Američan a pak celý svět.

Američané nejsou ovce. Brání se

Přestože otec se synem se rozhodli nastoupit svůj výkon trestu, ozbrojená skupina obyvatel se postavila na jejich obranu a obsadili federální budovu ve Federal Land at National Wildlife Refuge, aby tak protestovali proti protiústavní praktice vlády a obvinění rodiny ze žhářství.

V sobotu ozbrojení svobodní občané obsadili budovu a odmítli ji opustit. „Budeme tu dobu, kterou bude třeba“, řekl pro CNN Ammon Bundy, mluvčí skupiny. „Nemáme úmysl použít sílu proti nikomu, ale když zakročí síla proti nám, budeme se bránit.“ Vzkázal policii, že jejich kůži lacino nedostanou.

„My nejsme teroristé. Jsme jen uvědomělí občané a uvědomujeme si, že musíme jednat, když chceme vůbec něco zanechat našim dětem,“ dodal pro CNN Bundy.

Další ze skupiny řekl: „Využíváme tuto budovu jako místo pro všechny ze Spojených států, kteří se chtějí k nám přidat, aby nám pomohli pomoci lidem dostat zpět své pozemky. Lidé musí mít právo využívat půdu a zdroje bez strachu, jako svobodní muži a ženy. Víme, že to potrvá nějaký čas.“

Bundy později ve videu, které přidal na sociální síť, vysvětluje: „Tato naše akce bude základem pro patrioty z celé země. Budovu obsadíme i na několik let.“ Začala nová revoluce ve Spojených státech? POvraždí americké patrioty Národní garda či federální agenti?

Způsobí Obama masakr a rozpoutá tak občanskou válku?

Osud Obamy? Pověste ho vejš, ať se houpá...

Osud Obamy? Pověste ho vejš, ať se houpá…

V souvislosti s obsazením federální budovy se hovoří o rebelii. O vzpouře občanů vůči tyranii a svévoli federální vlády. Ovšem provládní komentátoři uvádějí, že vláda bude muset v rámci tohoto incidentu zakročit. Není možné, podle nich, ignorovat federální vládu. Což ovšem není tak moc pravda, jelikož Spojené státy de facto, letošní půlnocí 31. 12. 2015 zanikly, jelikož se neuskutečnil konvent států Unie o prodloužení fungování Unie. Proto lze jakékoliv akce federlní vlády považovat za teroristický čin vůči svrchovaným států bývalých Spojených států.

Ovšem federální propaganda přiznává, že jakýkoliv zásah nebude jednoduchý, protože patrioti jsou ozbrojeni a deklaroval, že se budou bránit do posledního muže, kdy takový akce by mohla rozpoutat „vzpouru“ proti „federálům“ ve všech zemích Unie.

„Poslat komando střílet do vlastních lidí není tak jednoduché. Nejde přece o žádných teroristů ale o uvědomělé občany, kteří jsou otrávení a znechuceni svévolí federální vlády. Útok komanda a následně mrtví na obou stranách, to by mohla být zápalka, která by mohla vyhodit do vzduchu sud se střelným prachem a vyvolat skutečné ozbrojené povstání velkého rozsahu,“ píše doslova zmíněný konzervativní deník.

Totalitní odzbrojení po vzoru Hitlera je pro Obamu poslední šancí, jak udržet největší koncentrační tábor světa – Spojené státy

Tato situace je i skutečným důvodem, proč zločinecké elity reprezentovány hlavně prezidentem Obamou se tak velmi snaží o odzbrojení svobodných občanů Spojených států, které ho měly garantované ústavou právě pro případ tyranské vlády. Základem Spojených států je demokracie – volby představitelů a svoboda – zbraně na odstranění špatných představitelů. Obama a jeho předchůdci v rámci absolutní federalizace vybudovali z SS největší koncentrační tábor světa.

Zločinec a vlastizrádce Barack Hussein Obama sice v emotivním projevu pláče nad zabitými dětmi při hromadných vraždách, ale skutečným důvodem, který vede elity k tlaku na odzbrojení občanů je spíše právě strach z takových povstání občany. Není tak jednoduché rozehnat demonstraci, na níž je několik tisíc lidí ozbrojených, nebo zakročit v případech, jako je tento.

Pokud by všichni Američané byli ozbrojeni, tak by nebyly hromadné vraždy, jelikož po prvním výstřelu vraha, by jej odstřelili občané sami, bez čekání na policii. V Texasu od ledna 2016, opět povolili veřejné nošení zbraní, tak aby byli vidět. Hrdí Texasané, kterým ukradli zločinci SS po válce Severu proti Jihu jejich republiku by asi byli prví, kteří by vyhlásili neposlušnost federální vládě pokud by „nám“ vzali zbraně.


Z texaského Carlsbadu česko-texaský patriot John Vojtek


Reklama: